Recommended Posts

e ovako drugovi nadam se da ce te mi pomoci u pitanju 725tds kad ga vozim normalno obrtaji samo prolete a auto nastavi ici istom brzinom i trzne malo,a kad je hladan savrseno salta??i imam jos jedan problem sa mjenjacem kad prebacujem u D ili u R zna nekad bas trznuti ili lupiti a nekad isto savrseno prebaci da se ni ne osjeti?sta bi moglo da uzrokuje ove gluposti koje me nerviraju?hvala unaprijed :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

Prijatrlj je na e28 imao slican problem i kod njega su stradale lamelice koje je naravno morao da menja i kanali za ulje se bili zapuseni, koje je naravno morao da ocisti (izduva) i tako je resio problem. Bar kod njega je to bilio.

Link to post
Share on other sites

Filter i ulje menjaca odmah promeni, nije lako treba ti kanal...cini mi se da iden oko 6l. Ja mislim da on nema merac za ulje koliko se secam. Kreni od toga bezbolnije je, i nemoj cekati to uradi cim pre! To sto trzne u D ili u R, mislim da nije do menjaca, meni je svaki automatik trzao, mislim da je u diff-u problem ne veliki, ali vidi ti resavaj to sa menjacem, menjaj ulje odmah ako nisi menjao do sada.

Link to post
Share on other sites