Bolne ogrebotine


Recommended Posts

Ogrebao sam auto u selu. Kakav smor! Trnje mi zasaralo farbu na suvozacevim vratima.

Da li imate neku ideju kako to da resim?! Imam uplacen kasko, mozda da se njima obratim? Ali trulo mi je nesto da mi farbaju cela vrata zbog sitne ogrebotine.

Da li neko od vas mozda ima iskustva sa markerom za ogrebotine koji se reklamira na Tele-Shopu. Cena mu je oko 2200 din. Realno nije mnogo, ako resava stvar.

Link to post
Share on other sites

Znaci taj marker, ipak nesto odradi?! Mozda da nasaram markerom pa poliranje?!

Brate, ne verujem ni ja, ali na zalost da. Trnje mi je skinulo farbu. Vidi se beli lim.

Link to post
Share on other sites

E zvao sam sad vezu iz Kasko kuce. Kaze mi da uvek mogu da to da sredim. Ne treba mi ni policajski izvestaj. Napisem samo da mi je neko ogrebao auto. Fazon je samo, sto sam ja nedavno regovao auto i uplatio kasko, pa mi ona savetuje da sacekam negde do pred kraj isteka kaska, jer do tad moze jos nesto da mi se desi. :dance3: Kakso sredjuje auto najvise dva puta tokom osiguranja, pa verovatno je u pravu, bolje je da ne iskoristim prvu opravku na sitnicu i to u drugom mesecu osiguranja. Inace, slozila se sa mnom da bi mi ofarbali cela vrata.

Nista cekacu jos. Necu nista da radim. Ako mi dokurci mogu da sredim. :dance3:

Link to post
Share on other sites