Recommended Posts

Otisao sam kod drugara u servis (nije BMW-ov) cisto da mi pregleda trap,da znam na cemu sam.Ustanovio je da su otisle kugle a i silen blokovi nisu bas najbolji.Pozvao je drugara od kog on nabavlja delove za svoj servis i ovaj mu je rekao da ima kompletnu viljusku za BMW-a sa kuglom i silen blokovima za nekih 45e po komadu. Malo mi je to cudno sobzirom , koliko sam informisam , da samo kugla kosta otprilike izmedju 20-30e. Pa me zanima kakvo vi misljenje imate o ovome i da li je sigurno staviti takav deo na auto?I naravno koji su vasi predlozi! Radi se o BMW-u 325i e36 '92god

I jos jedno pitanjce.Kako se resetuje sat na putnickom kopjuteru?

Unapred zahvalan!

Link to post
Share on other sites

Obrati paznju da nije reparirano, mada ima servisa koji odlicno repariraju trapove

na mojoj bivsoj kockici reparirani silen blok traje vec 40000km a placen samo 1000din sa montazom a mozda je i skinuto sa stranca. A ako se vec skda sa stranca onda stavi od kocke, . . .

Link to post
Share on other sites

iz iskusva mogu reci da su polovni dijelovi sa stranca x puta bolji nego ovo smece sto nam prodaju u nasim ''servisima'' i nazovimo ih trgovinama auto dijelova citaj SMECA

Link to post
Share on other sites

lepo odes u drinjak narucis original i nema sta da te zajebu orginal nov deo i polovan deo ne mogu da se mere

Problem je sto je ovo SRbija i sto sumnja da kod nas moze bilo sta original da se nadje!!!

To kazem zato sto iz pouzdanih izvora znam,ne vezano za auto delove,neke radnje,butici koje drze tako reci originale, nabavljaju robu od kineza!

Kakvo si ti iskustvo imao sa Dranjakom,posto tamo nisam kupovao delove?Uglavnom uzimam u ALONE-u u Zemunu!

Link to post
Share on other sites

u aloneu ne postoji nijedan jedini originalan deo , ne mrzim ih , nego je prosto tako , btw , za godinu dana , menjao sam dva puta silen blokove , kupljeni novi , postoji nacin da ih proveris na tom trapu , pa ako valja .... uzimaj

Link to post
Share on other sites