Recommended Posts

interesuje me ako neko zna zbog cega mi zadnje kocnice slabije koce kad se auto zagreje.Dok je hladan koci strava kad stisnem kocnicu oseti se kako vuce zadnji kraj na dole a kad je vruc kao da nemam zadnje uopste samo nabada nos napred.pre neki dan sam imao jedno zesce kocenje i samo su mi prednji blokirali dok zadnji nista.paknovi pozadi su dobri mislim nisu istroseni kao ni plocice napred,nema vazduha u sistemu.ajde ako neko sumnja na nesto neka pise svaki savet je dobrodosao

Link to post
Share on other sites

Mozda lupetam, najbolje da se javi i neko strucan. Ali da li moze da bude da kada se malo zagreje drasticno cbolje koce prednje pa zadnje izgledaju losije a u stvari koce isto. Izgleda mi logicnije. A u svakom slucaju idi negde gde se radi tehnicki pregled i za sitne pare proveri sve na valjkovima. Da budes siguran i ne lupas glavu.

Link to post
Share on other sites

interesuje me ako neko zna zbog cega mi zadnje kocnice slabije koce kad se auto zagreje.Dok je hladan koci strava kad stisnem kocnicu oseti se kako vuce zadnji kraj na dole a kad je vruc kao da nemam zadnje uopste samo nabada nos napred.pre neki dan sam imao jedno zesce kocenje i samo su mi prednji blokirali dok zadnji nista.paknovi pozadi su dobri mislim nisu istroseni kao ni plocice napred,nema vazduha u sistemu.ajde ako neko sumnja na nesto neka pise svaki savet je dobrodosao

koliko god da kočiš na asfaltu ne mogu da ti blokiraju zadnji točkovi pod uslovom da ti prednji rade kako treba, tako da samo tjeraj to ti je dobro.

Link to post
Share on other sites