Majstor ili servis za bmw u NS koga bi preporucili...


Recommended Posts

Posto se ne krecem bas nesto puno u BMW vodama i nisam neki zaludjenik za kola a igrom slucaja imam jednu kocku u garazi interesuje me koji bi servis ili majstora preporucili u Novom Sadu ili okolini. Do sada sam kola odrzavao kod Nedje iz Rakovca i drzao sam se neke politike da ne treba malo-malo pa menjati majstora. Medjutim u poslednje vreme sam dobio utisak da je mozda i doslo vreme da ga promenim pa me interesuje kod koga odvesti kola na popravku i biti 100% siguran da je posao odradjen kako treba.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 10 months later...

Posto se ne krecem bas nesto puno u BMW vodama i nisam neki zaludjenik za kola a igrom slucaja imam jednu kocku u garazi interesuje me koji bi servis ili majstora preporucili u Novom Sadu ili okolini. Do sada sam kola odrzavao kod Nedje iz Rakovca i drzao sam se neke politike da ne treba malo-malo pa menjati majstora. Medjutim u poslednje vreme sam dobio utisak da je mozda i doslo vreme da ga promenim pa me interesuje kod koga odvesti kola na popravku i biti 100% siguran da je posao odradjen kako treba.

Steva-Petefi Sandora-servis AS

Edited by Ljilja
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

pa ajde,Mirko je u subotu a i u nedelju kad smo dosli po auto po onom hladnom vremenu stvarno potrudio i uspeo da osposobi auto i otkloni neke greske koje su neki susteri napravili,lepili i pomocu stapa i kanapa nabudzili,ispostovao nas je iako je bila nedelja i hladno vreme,nasao delove i sredio auto,sinoc stigli kuci bez problema,usput budi receno vozili smo se sa njegovm 718 i mogu da kazem da ne biste poverovali kako auto ide,hvala Mirko

Link to post
Share on other sites