e36 centralna brava problem


Recommended Posts

Imam već duže vreme problem sa centralnom bravom i svetlom u kabini.Ranije me je mučila samo centralna jer nije htela da otkjuča i zakjuča vrata sem gepeka i poklopca za rezervoar.Međutim kad sam petljao po kutiji za osigurače ona je počela normalno da radi.Ali jedno jutro iznenađenje...CB i svetlo u kabini ništa.Petljao po osiguračima ali ne pomaže.Skinuo sam modul i kad sam ga vratio proradilo je na kratko sada imam samo svetlo u kabini koje se pali kada ono hoće i brava odreaguje poneki put.Alarm je scorpio.Da li je modul u pitanju?

Link to post
Share on other sites

Idi do ovlascenog servisa za BMW,nemoj da sam petljas.Meni se to isto desilo i kad su ga namestili kazu da je do spoja zica koji se nalaze u gepeku,navodno su se dodirivale pa pravile spoj.Inace mozda su slagali al da znas da sam popravku platio 1000 din.Naravno kod Curcica u NS.

Link to post
Share on other sites

Idi do ovlascenog servisa za BMW,nemoj da sam petljas.Meni se to isto desilo i kad su ga namestili kazu da je do spoja zica koji se nalaze u gepeku,navodno su se dodirivale pa pravile spoj.Inace mozda su slagali al da znas da sam popravku platio 1000 din.Naravno kod Curcica u NS.

I mislio sam da je to najpametnije.

Link to post
Share on other sites