Recommended Posts

pozdrav ekipi sa foruma iz Amerike!!! nemojte se sekirati gde sam... jer se ne javljam, u san diegu sam i do jaja mi je :D buhahahaha salim se malo. saljem slike ovih dana, uglavnom skenjo sam se u zivot kakva se kola voze, kakve se felne furaju, koliko je sve jeftino... koliko su dobre plate itd... pozdrav svima!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bole te uvce za nas :P haahahha salim se :D uzivaj dok mozes,i nabavi koje stablo da sadimo napravimo bizn(m)is :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Hoces stvarno jos picaniti ovu ubicu kad se vratis? Lepa je jako, bas je sad trazio u temama da je pogledam.. U poslednje vr.gledam e39ke, i to bas sa M/// opremom.. Pozdrav brate napaceni!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Evo drkanje, znas kako je ovde.. Ugasio sam fb, msn koristim. Sta je sa advokatom, kakva frka? Super su felnice, nema sta. Kako se krecu tamo e39-ke i jel ih ima uopste..? Kontam da si za taj tocak mogao kupiti jednu :)Moji uzeli golfa fck'n 6 pa se kotrljam na tome, a za sebe sredjujem mazdu jednu. Mada se nadam da cu u januaru za swiss pa da uvezem neki e46, videcemo jos. A na hondi poliram felnice i jos neke stvari sredjujem, pa javi mi obavezno ako budes dolazio da mi poneses neke stvari za nju sa ebay-a, rucke, rucice, vizir itd.. Video sam da ima povoljno stvari. E da uzeo sam i vanucci kombinezon, videces kad dodjes predrkan je ;) Bio sam par puta i sa tvojim matorim, pricali malo. Poz pa se javi

Link to post
Share on other sites

k***c brate. Nema ih ispod 4,5 soma $. Tako se krecu i m e36, i e38ice. A felne matori su me izasle 300$. Znas ti da sam ja cigan sto se toga tice, sa 800 sam izgrbavio na 300 :) hahahah. Uzo sam juce i gume nove ganjc. Sve 4 sa montazom i balansom 340$. I uzo sam farove restajling za 80$... Jos cu gomilu stvari da uzmem da je nadrkam u fulu. Reko mi cale da ste se videli. Aj brate na msn pa se cujemo malo

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...