majstor za bmw u zemunu nbg-u


Recommended Posts

zvao sam par ljudi koje ste ovde pohvalili ali niko nece da radi e 30 kazu neradimo matore aute :pleasantry:

pa ako znate nekog javite broj moze i dalje ne samo zemun...

edit:

mala greska u naslovu ako moderatori mogu da isprave :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

neradi na leru kako valja! obrtaji se spustaju do 500-600 pa onda odu na 800- 1000 imam plin i on je uredu ... tako mi je i na benzinu i plinu... recimo sada ga parkiram i sutra u ovo vreme da ga ukljucim -nece! moram da verglam bar 10-ak puta kao da nema dovoljno goriva i onda upali ali neradi ravnomerno.! i ako naglo dodam gas ugasi se, ako lagano dodajem kao da malo gubi snagu pa krene jace i to nestaje kada se ugreje .... u voznji mi obrtaji prave problem on ide lepo ima ubrzanje i sve je kako treba dok ne pustim gas i ubacim u ler onda obrtaji padnu i ispod 500 i krene da se gasi( nekada se ugasi nekada ne ) desava se i da mi zaglavi na 1500 obrtaja kada vozim agresivnije i nece ispod sutradan ga upalim i sve po starom opet na 500-600! auto mi je stajao skoro godinu dana, pre toga je bio super -bukvalno nikakav problem, ja na njemu nista nisam radio sem zamene auspuha , treba da menjam ulje, i svecice...

i kada ga ugasim oseca se miris benzina to se ranije nije desavalo (ili plina ako vozim na plin)

imam karburator motor je m10! :e30:

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

ja imam IDENTICAN problem na 2.0i motoru,a niko da mi ga resi trajno,uvek pocne ponovo. Jel to *ebe onaj step-motor ili kako se vec zove?

Link to post
Share on other sites

ja imam IDENTICAN problem na 2.0i motoru,a niko da mi ga resi trajno,uvek pocne ponovo. Jel to *ebe onaj step-motor ili kako se vec zove?

takodje na leru padaju obrtaji...vec kad ste poceli temu

Link to post
Share on other sites

zvao sam par ljudi koje ste ovde pohvalili ali niko nece da radi e 30 kazu neradimo matore aute :pleasantry:

nikad nisam cuo vecu glupost, jebes takve majstore i ljude, nimalo profesionalno, dobrog majstora imas u Vinogradskoj ulici koji radi ajde da nekazem samo bmw...verovatno bi ti pomogli...063344047

Link to post
Share on other sites