Recommended Posts

Uzimam motor 25i 24V sa svim agregatima magistralom kompjuterima, znaci sve u paketu, iz moje e34-ke leti 24td, e sada potrebne su mi sve informaicije koje mi mozete dati, sve bi mi znacilo. E34-ka je pre 7 godina bio 535i automatic, ubacen je dizel motor pritom nije menjan menjac i diferencijal, menjac je ok radio sa dizel motorom jedino tempomat nije funkcionisao. Da li se ovaj 25i gadja sa menjacem koji je vec u mom autu, napominjem samo da ovaj 25i skidam sa auta na kom je takodje automatski menjac. Fali mi pumpa za gorivo u rezervoaru, ali videcu da prodam ovu moju iz dizela i uzmem drugu za benzinca, da li ta pumpa mora da bude od 525i 24V ili odgovara sa bilo kog benzinca, postoji li razlika u pritisku? Koliko je tesko spojiti svu elektroniku i da to sve radi s' obzirom da se sve to skida sa auta koji je u voznom stanju, znaci cisto prepakivanje, i jos nesto za kraj....plasticni je usis i znam da bi sekvent najbolje legao tu, e sad zbog svega ovoga finansijski sam u "crvenom", moze li tu za prvo vreme "obican" plin, a da to onako pristojno radi.

Hvala puno u napred!

Link to post
Share on other sites