kako se radi hauba


Recommended Posts

trebas naci jaako dobra majstora da ti to odradi jer kod raznih smecara koji to pile i vare za par mjeseci dobijes unistenu haubu tj.odvoje se navareni dijelovi i izgledaju jaako gadno znam iz iskustva

p.s.ako ces sam raditi treba ti dosta vremena preciznog pilanja i iskustva u limariji ipak to je dosta osjetljivo mjesto radi otvaranja i zatvaranja tj.vibracija haube pa losi varovi pucaju i pokazu brzo

Link to post
Share on other sites

interesuje me kako se radi ovakva hauba ili dali postoji neka od drugog modela sto bi mogla da pasuje na e36 uz malu doradu http://www.marchander.com/uploaded/rad53769PIC_0090.JPG ?

Ostavi se ti toga posla , ovo izgleda odvratno, nakaradno i neznam šta bi još rekao, ako imaš viška novaca bolje uloži u nešto pametnije !

Bmw je najboli da izgleda u originalu, od spojlera , branika svi preferiraju od m-a

Link to post
Share on other sites

nema veze interesuje me samo ..npr noviji modeli compact-a imaju ovaku haubu izjedna sa bubrezima.pa samo me interesuje pasuje li to na limuzinu?a u svakom slucaju bolje to nego neki nakaradni bed luk haubea od obrvica se tek zgrozavam... a i estetski ga dosta podmladjuje sa ovakom haubom.a sto se tice uopstenog stajling-tuning jasam za al nesto minimalno ,skromno ,originalno i sto mora svako vozilo da lici na drugo , nema nista protiv M,uzgred mislim i da bi trebao auto po necemu da se razlikuje od drugih.kako bih rekao personalizovati ga :D

Link to post
Share on other sites

trebas naci jaako dobra majstora da ti to odradi jer kod raznih smecara koji to pile i vare za par mjeseci dobijes unistenu haubu tj.odvoje se navareni dijelovi i izgledaju jaako gadno znam iz iskustva

p.s.ako ces sam raditi treba ti dosta vremena preciznog pilanja i iskustva u limariji ipak to je dosta osjetljivo mjesto radi otvaranja i zatvaranja tj.vibracija haube pa losi varovi pucaju i pokazu brzo

U potpunosti se slazem sa tobom.treba naci jako dobrog limara!A i pitanje je koliko se isplati raditi tako nesto sem ako nemas svoju radionicu i imas vremena zezati se sa tim!O ukusima ne treba raspravljati,ali meni se iskreno ne svidja! :D

Link to post
Share on other sites

Ne znam. Ovako odradjena hauba je ... Pa to je totalno drugi auto. Ne svidja mi se. To je moje misljenje. Podseca me na stavljanje M oznake na non-M BBMMWW. Mada, recimo usisni otvori ... To je nesto drugo. To je vec nesto drugo.

Link to post
Share on other sites

hauben.jpg

bas svaki model bmw-a .ima nesto ukradeno od stajlinga na sebi od prethodnog ili drugih modela bmw-a

ma da i ovaj sigurno lici na japanca :D

jedino sto su mu shit ovi retrovizori..

Link to post
Share on other sites

a lici malo na japanca sa ovom haubom i integrisanim bubrezima???? :D

ebes felne ovaj tip sto ga prodaje trazi samo za felne oko 4000 evra

japanacfel.jpg

jeste otvorene lepo stoje ali i ove duboke su strava a i mnogo je 18 cola' napred 10 jota nazad 11 ..pretera ga :) ali kao celina auto lepo izgleda

Link to post
Share on other sites

prednji deo i nekako , ali zadnji ....uzas .... felne nisu bas toliko loshe

Link to post
Share on other sites

ovaj već nije kao japanac jer su mu farovi mnogo manje pokriveni i mnogo manje liče na farove japanaca retrovizore neću komentarisati a felne jednostavno zavise od ukusa

Link to post
Share on other sites

zbog vufera ...... ili je makro .....mada onda bi imao ogromne kocke koje vise na retrovizoru i krzneni volan .....

Link to post
Share on other sites