Plin na e30 318i m10


Recommended Posts

Ljudi,ovo je ludnica šta se dešava sa gorivom,skočiće na 5€ :)...razmišljam o plinu...imam kod jednog momka u PG da kupim...šta da radim?

Prvenstveno me zanima koliko će trošiti na 100 km?...i da li će mi raditi ok na leru?

Pomagajte,svaka sugestija je dobrodošla...

Link to post
Share on other sites

Ja imam obican plin, radi ok, lepo vuce, potrosnja je od 8.5 (leti na otvorenom) do 14 litara (zimi po gradu) :prankster2:

Ali mora struja da bude cakum-pakum , kablovi novi obavezno, fals vazduh da se proveri i tako to, da ne bi imao problema ;)

Izvagaj dobro-lose i odluci ;)

Link to post
Share on other sites

E,ako znam crk'o :)...sve mi je ok sad,mislim na kablove,svjećice,bobinu,filter od vazduha i sl...nikada nijesam imao problema sa tim...da,ti,Casper imaš isti motor pa ako ugradim plin tebe ću da pitam oko odrzavanja i svega...kako si ti zadovoljan?

Link to post
Share on other sites

Pa kako cu biti, za 4 godine presao sam oko 50 hiljada, sto otprilike znaci da sam ustedeo oko 2500e :D

Iscitaj tamo autogas sekciju, nemoj sad da ja pisem ponovo ;)

Samo dobar majstor da ti ugradi, neki solidan uredjaj da bude i udri :prankster2:

Link to post
Share on other sites

kod nas pojeftinjuje gorivo od 1.1. :pleasantry:

koliko ce ti trositi zavisi od ispravnosti motora i zavrnutosti ventila,ako zavrnes ventil skoro do kraja trosice kao upaljac i nece raditi nikako a mozes i da ga odvrnes da ide kao i na benzin al ce da trosi za sve pare

sad ti odluci :acute:

Link to post
Share on other sites

Pa,valjda,ako pojeftini gorivo,onda će i plin?...a ne stavlja mi se to govno od plina na auto,je sam pravi "petrolhead",ali to je jedini način da mi voznja bude ekonomičnija,jer u zadnje vrijeme zbog posla prelazim više km...

Link to post
Share on other sites
za 4 godine presao sam oko 50 hiljada, sto otprilike znaci da sam ustedeo oko 2500e

jesi li kupio nesto konkretno za tih 2500 eura ili si ih potrosio, onako, nehoticno na nesto drugo?

imas li ih u bilo kom drugacijem obliku, osim na papiru?

Link to post
Share on other sites

Momci,našao sam plin za 100€,trenutno je na kocki 320i i kaže momak da radi savršeno,skoro servisiran...zove me oko 18h...e,sad me zanima da li trebaju nekakve prepravke da bi se ugradio u moj 318i?...a cijena je dosta povoljna...bar ja tako mislim :)

Link to post
Share on other sites

Kolege moje,ja,koji sam uvijek bio protiv plina,ugradiću ga :)...bio sam danas kod ovog momka što će mi prodati plin i uvjerio se da mu auto na plin radi kao sat...krajem iduće nedjelje ću to i završiti,pa dako sve ispane kako treba...paliću motor na benzin i voziti sve dok ne izadje iz plavog polja i onda ću prebacati na plin,mislim da je tako najbolje...nek' mi je sa srećom :)

Link to post
Share on other sites

:D :D :D...e,kuku...ništa od plina,maloprije sam odlučio...bio do grada,svratio da kupim novine i čuo detonaiju plina na jednom e34...e,rekoh sebi,jebo me plin,neću se ja zajebavati sa plinom i sa detonacijama,da mi majku nedje srce okine kad je budem dovozio sa posla :)...benzin je benzin...i onda sam otišao i kupio 2-je nove gume :)

Link to post
Share on other sites