e46 320d i e39 530d


Recommended Posts

prelep autic...al mene jos zanima koliko su ti troskovi odrzavanja veci sobzirom da si imao E46 ?

Hvala svima. :)

Razlika je u odnosu na e46,prvo u samom servisu! Prost primer,u ovaj staje 3 litre vise ulja i ima dva filtera klime.

S'obzirom da se trudim da ovu peticu dosta kvalitetnije odrzavam nego stari auto,ne mogu sad nesto da uporedjujem troskove. Jer i nije merodavno :)

Ako te nesto konkretno zaima,pitaj na pp.

Pozdrav :drinks:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

extra auto

dugo si je prodavao burazeru, mozda i bolje sto je nisi prodao...

lepa je... imao sam takvu nekad samo srebrnu

elem, to je auto od Bate nekad bio... bio je u havariji al ga je lepo uradio, malo napred nesto nista strasno i ne znam sta je jos bilo, sitno tu i tamo.

kvalitetno je to sve odradjeno. i taman kad je to resio pukne mu maglenka, ne znam jesi li je zamenio u medjuvremenu..

lepa petica, cuvaj je, nemoj da je prodajes... znam da si nesto hteo caletu i kevi neki auto da obezbedis i sebi neki, al veruj mi ovaj auto je prava stvar.

ti si bese dole negde, bolec, vrcin?

pozdrav i svako dobro!

Link to post
Share on other sites

extra auto

dugo si je prodavao burazeru, mozda i bolje sto je nisi prodao...

lepa je... imao sam takvu nekad samo srebrnu

elem, to je auto od Bate nekad bio... bio je u havariji al ga je lepo uradio, malo napred nesto nista strasno i ne znam sta je jos bilo, sitno tu i tamo.

kvalitetno je to sve odradjeno. i taman kad je to resio pukne mu maglenka, ne znam jesi li je zamenio u medjuvremenu..

lepa petica, cuvaj je, nemoj da je prodajes... znam da si nesto hteo caletu i kevi neki auto da obezbedis i sebi neki, al veruj mi ovaj auto je prava stvar.

ti si bese dole negde, bolec, vrcin?

pozdrav i svako dobro!

prodat davno
Link to post
Share on other sites

Da druze prodat. :(

Sad mi je zao,ali sta je tu je.

Nekad sam se vozio sa uzivanjem,a sad se samo prevozim :)

Ako da bog opet ce da cucne neki bmw,je*es ti VW...plastikaner. Svaki put kad sednem u njega setim se petice,smorim se a jos nisam ni upalio auto :D

Link to post
Share on other sites