Recommended Posts

neradi mi pokazivac predjenih kilometara dok brzinomer radi,moze pomoc?inace kao sto sam vec jednom naveo,to mi se desilo od kad sam menjao komplet kvacilo? :pilot:

Link to post
Share on other sites

Brzinomer kod kockice ima davac na diferencijalu ali pretpostavljam da je dobar cim radi brzinomer a sto se tice kilometraze stvar moze biti u instrument tabli (unutra su baterije koje su potrosene pa sat pocinje da brljavi...)

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
neradi mi pokazivac predjenih kilometara dok brzinomer radi,moze pomoc?inace kao sto sam vec jednom naveo,to mi se desilo od kad sam menjao komplet kvacilo? :D

Jel to auto ili kolica? Voz? Boing? Airbus?

Link to post
Share on other sites

Na mojoj stampanoj ploci (318i E30) iscurila je baterija i progrizla stampu. Imao sam isti problem kao Deka. Krpio mi je neki u TV servisu, ali nista nije uradio. Uzeo polovnu na otpadu i resio problem.

Link to post
Share on other sites

pa covek je zaboravio da navede model auto ....

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

To sto ti ne radi pokazivac za predjene kilometr,je zbog toga sto ti se pojeo neki od zubcanika u samom satu i nista drugo.Imam isti problem i par puta sam zamenio te zubcanike i opet se pojedu,valjda su ih godine stigle,a za novi zubcanik mi traze 1500din u radnji.Imam ja u rezervi neke od zubcanika pa mozda uspemo da ti resimo problem,skini km sat i pogledaj koji ti je pojeden pa javi!

Ako ne znas kako se skida ,opet pitaj pa cemo resiti :preved:

Link to post
Share on other sites