E30 M10 1986 :)


Recommended Posts

  • Replies 276
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ Dejan NS

Ja sam za, ali mozemo i kod mene da organizujemo...ipak je hladno za izlete u prirodi, a to mesto koje si pronasao da ostavimo za prolece :)

@ CasperBg82

Slazem se za kocnice, ali verujem u to sto je fabrika namestila B) U svakom slucaju, ako bude para i vremena, moze da se nazad nesto menja sto se kocnica tice, to barem nije problem ;)

Link to post
Share on other sites

:D Hvala ti za iznenadjenje...super je...prenecu joj ;) :kiss3:

Ja sam iz Dobanovaca, svakodnevno sam na relaciji Novi Beograd-Dobanovci, a tu je 90% puta auto-put i potrosnja na otvorenom mi je 10 litara plina, normalne voznje, do 120km/h...a sto se tice voznje po gradu, tu nema pravila...pre nekoliko dana sam od Novog Beograda do Vozdovca ''putovao'' tacno sat vremena...

Evo jos nekih, mozda tebi Ljiljo, zanimljivih fotki B) :)

dsc03830ma.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc02703h.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites

@ Dangara

Hvala drugar...pozdrav i za tebe :) Nadam se da se vidimo uskoro B)

@ Ljilja

Evo, ja od ove vecu nemam ;) Ova slika je nastala sasvim slucajno...ja sam nas slikao i trebalo je da nam se vide glave i BMW znak, ali nisam uspeo i ''isekao'' sam nam deo glave i eto ove fotke :D

dsc02703u.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites

@ Dangara

Hvala drugar...pozdrav i za tebe :) Nadam se da se vidimo uskoro B)

@ Ljilja

Evo, ja od ove vecu nemam ;) Ova slika je nastala sasvim slucajno...ja sam nas slikao i trebalo je da nam se vide glave i BMW znak, ali nisam uspeo i ''isekao'' sam nam deo glave i eto ove fotke :D

dsc02703u.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Dovoljno si ti namazan da znas sta slikas , i molim te se sledeci put OBRIJAJ kada se slikas sa tako lepom devojkom :P

Toj kockici je izgleda sudjena zenska ruka .

Link to post
Share on other sites

@ Dejan NS

:D Izgleda da joj je sudjena, ali neka...ti najbolje znas kako je bilo tvojoj dragoj kada ste poceli da vadite stvari iz auta :(

@ Sale335i

Zasto munja nebeska? Jel ti to prozivas moj M10? Nemoj da prebacim na benzin bre, ahaha :P ;) :e30:

Pa gde si ti? Moram da svratim da vidim Motherfucker-a!! Bas me zanima kako izgleda :)

Juce sam malo cackao pokazivac temperature...i kao sto ste mi savetovali, malo sam finom smirglicom osmirglao podlosku, maticu, navoj i kontakt na ploci i sada vise ne baguje, radi normalno, ali videcemo samo dokle ce to trajati :huh:

image3702.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

image3704.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

image3731.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

A danas sam stigao i da popijem pivo sa komsom Igorom, pa smo naravno, napravili i neku fotkicu :)

image3708.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

image3709.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

image3710.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

image3712.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites

@ Sale335i

Zasto munja nebeska? Jel ti to prozivas moj M10? Nemoj da prebacim na benzin bre, ahaha :P ;) :e30:

Pa gde si ti? Moram da svratim da vidim Motherfucker-a!! Bas me zanima kako izgleda :)

Ja ne znam sta je sa ljudima...Cim se nekom javim...Odma' mislite da prozivam :P :P :P

Ti si moj drugar i tebe stedim :lol:

Javi se pa da pijemo neku kafu! :)

Link to post
Share on other sites

@ DangaraBMW

Nisam ih menjao...izvadio sam ih, tako da sada nema baterije, a bas me je zanimalo da li ce se nesto desiti i eto...lampice za servisni interval nisu sijale ni pre toga, a sve ostalo radi, tako da je to to, valjda ;)

@ Sale335i

Hvala matori, takodje :dance3::) Vidimo se B)

Link to post
Share on other sites

Ne mogu da sijaju kad ih nema, jel ti rekao covek da su izvadjene :)

Da, baterije sluze samo za servisni interval

Shvatio sam ja da su izvadjene lampice, i ja sam izvadio iz moje table al' sam ostavio baterije jer sam mislio da služe za još nešto...

Hvala...

Link to post
Share on other sites