Surowi is in the house :)


Recommended Posts

Pozdrav svima,

Po bontonu prvo ime. Moje ime je Marko i trenutno sam vas najnoviji clan. Necu vise da vas hvalim

da se ne pokvarite :) A toga je ionako bilo dosta u drugom delu foruma.

Ceo svoj zivot sam zeleo da dodjem u posed BMW-a i od skoro sam ponosni vlasnik BMW 518i 1990g

Necu vam reci koliko sam stedeo da bih ga kupio ;) i na kraju sam ga mozda i pretplatio :pilot:. Sta da se radi kad

sam tek skoro nabasao na vas pretrazujuci google.

Prezadovoljan sam svojim novim autom i nezalim dinara koji sam dao za njega. Jos samo da se cujem sa BMW Klinikom da mi sredi par sitnica i to je to ;) Moram reci da mi je pre kupovine auta gomila ljudi rekla da sam ..... i da cu napraviti najvecu gresku u zivotu jer za jos malo para mogu kupiti clio gotovo nov.

Reci cu samo ovo. Jebes ti ako imas auto i svaki put psujes i nerviras se sto moras da ga vozis. Vozio sam najnovio clio HDI koji ide kao lud ali nije ni blizu osecaju voznje u mojoj petici :P

To je to od mene cujemo se i nadam se i vidimo drugari:)

Link to post
Share on other sites

Pozdrav i dobrodosao, normalno, BMW je uvek pravi izbor!!!

Sto rece BMWscaner, da je sestak, bilo bi malo bolje, ali nema veze i ovo je dobro! :)

Polako, bice...

A, to da li si ga preplatio ili nisi, bas te zabole, da izvines! Bitno da si ti zadovoljan i da on tebe dobro sluzi!

Ja mislim da sam jedina budala koja je ikad platila auto vise nego sto je prodavac trazio (duga prica), ali sam bio najsrecniji i nije mi bilo zao ni marke (tada) koju sam dao za njega! :pilot:

Link to post
Share on other sites

Sta ubiste co'eka u pojam, sta sestak-ovo-ono,

bitno da je covek uzeo BMW!

Jos pogotovo sto je petarda, a Dragance? :pilot:

Dobrodosao Marko, nemoras se izuvati i bolje se snasao!

Ostaj surov, poz!

Link to post
Share on other sites

Dobrodoshao Shmekeru! Bmw-nikad nisi preplatio pogotovo ako si ga zaradio{ushtedeo}! :preved: Koji bre hdi,cdi mdi ili kako vec... B) :) :clapping: Jedini dizel na svetu koji vrshi posao je "539",ali Ferguson :clapping: :clapping: :clapping: Bmw bre! Dobrodoshao josh jednom

Link to post
Share on other sites

Dobro došao.Ma samo da je petica brate pa nek je i sa 4 cilindra polako biće i sa 6 :preved:

E nećemo tako Instruktore kakav 539 kakav traktor nek mi stane neki na crtu da vidi kako kida 524 td B) :) :clapping:

Link to post
Share on other sites

Hvala na dobrodoslici ljudi :) I bice nadam se i neki jaci motor uskoro ;)

Ali peticu ne menjam. Vozio sam neku 325 skoro i extra je ali zelja mi je da uzmem peticu e39 to kad budem imao mogu i zenu da oteram ... :)

Link to post
Share on other sites

Necu vam reci koliko sam stedeo da bih ga kupio :) i na kraju sam ga mozda i pretplatio :). Sta da se radi kad

sam tek skoro nabasao na vas pretrazujuci google.

Uradio si isto sto i ja i nemoj da se kajes nego uzivaj u svom BMW-u. Dobrodosao na forum ;)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.