Pa da pocneeemo...


Recommended Posts

Nema greske ni sa jednim. Ja imam 320d i prezadovoljan sam. E sad, ako si vise naklonjen sportskoj voznji onda je prednost u benzincu. Mada i dizelka zna da povuce! Pre oddluke- probaj i jedan i drugi.

Dobrodosao u klub! B)

Link to post
Share on other sites

Nema greske ni sa jednim. Ja imam 320d i prezadovoljan sam. E sad, ako si vise naklonjen sportskoj voznji onda je prednost u benzincu. Mada i dizelka zna da povuce! Pre oddluke- probaj i jedan i drugi.

Dobrodosao u klub! B)

Hvala. :)

Probao sam za sada 320d 136KS i chipovan 320d na 163KS. Tu nema sta da se prica, idu jako lepo i mirno, puno snage u nizim obrtajima. Poslednje 4 godine sam na turbodizelima, tako da sam se bas odomacio sa njima. Auto mi ne treba za sportsku voznju, ali volim benzince iako ih odavno nisam vozio... Danas cu valjda uspeti da probam jednog.

U svakom slucaju, postavio sam temu na male oglase, pa sad cekam moderatora da mi aktivira topic... :blink:

Link to post
Share on other sites

ne zaboravi da su ti noviji 2.0 benzinci (od 2001god)2.2 od 170ps i da je registracija 55.000din.Ipak 2.0d od 150 ps za benzinca 2.0 od 150ps pojam i za potrosnji i za brinu.ti odluci

Link to post
Share on other sites

Pre svega, dobro dosao u klub..

Sto se tice diesela, sve preporuke.. Vozio sam Zokyjevu benku 320d e46, stvarno je mocna, startna i prilicno lepo ubrzava..uzeci u obzir jos i da je touring..

E sada za benzinca.. tu su drugi spoletovi okolnosti zbog kojih ga treba ili ne treba uzeti..

Link to post
Share on other sites

Moja jedina dilema je u tome sto gledam na polovniautomobili.com i vidim da ima 5 benzinaca i 74 dizela na prodaju.

Zasto se toliko prodaje dizel? Jel' benzinaca ima malo ukupno ili su toliko dobri da ih niko ne prodaje? O CEMU SE TU RADI?

Link to post
Share on other sites

Moja jedina dilema je u tome sto gledam na polovniautomobili.com i vidim da ima 5 benzinaca i 74 dizela na prodaju.

Zasto se toliko prodaje dizel? Jel' benzinaca ima malo ukupno ili su toliko dobri da ih niko ne prodaje? O CEMU SE TU RADI?

Radi se o tome da ima vise dizela. Od same proizvodnje to pocinje. Nije to slucaj samo sa BMW, pogledaj statistiku i bice ti jasno. Mirsad ti moze oko toga puno pomoci.

Link to post
Share on other sites

Aj' u zdravlje nek mi je, uzeh E46 320i 2001 (+ TNG)

Sad krece zezanje oko nekih stvari koje moram da odradim na njemu, pre nego sto ga prilagodim svojim potrebama...

Al o tome na nekim drugim temama.

Hvala svima na dobrodoslici u svakom slucaju :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.