Recommended Posts

Pozdrav i sretna nova godina!

Hteo bih nesto uraditi po pitanju svoje instrument table na E30 na tabli imam casovnik a ne obrtomer koji sam hteo staviti i tako vam ja nabavim drugu tablu kada sam je stavio u automobil obrtomer kilometar sat temperatura i sat za gorivo radi ali ostale sijalice tipa kocnica ulje itd neradi neznam dali je elektronika neispravna u tabli ili sta je.probam samo obrtomer da ubacim u moju tablu nemoze velika elektronika obrtomera a mali otvor na tabli.

Pitanja:

1. Dali ovo moze na moj auto ili ne

2. Imali neko tablu sa obrtomerom za prodati ali da naravno nije izgrbana i da je ispravna i koja je cena?

3. Imali negde za kupiti nalepnice za ove satove bele boje i gde i kome se obratiti?

4. kako napraviti led diode na satovima u tabli?

HVALA VAM UNAPRED!!!

Link to post
Share on other sites

Na toj tabli sto si probao i radi sve sem sijalica, zameni sijalice koje se 100% pregorele, tj. skini ih sa tvoje stare i prebaci u tu novu. I resio si problem...

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Na toj tabli sto si probao i radi sve sem sijalica, zameni sijalice koje se 100% pregorele, tj. skini ih sa tvoje stare i prebaci u tu novu. I resio si problem...

Uradio isto neki dan + WD-40 i ko nova ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

JBG evo prestade mi raditi kilometar sat, malo je trecao i samo ostade na nuli. A i pokazivač goriva malo eta čas vie čas manje pokazuje da li da mijenjam tablu ili da konsultujem električara? Obrtomjer i temperatura rade uredno.

Link to post
Share on other sites

Ako imas malo srpljenja mozes od te dve table (tvoja stara i ta sa obrtomerom)da napravis jednu extra. Pregledaj sve ispitaj unimerom sve kontakte. Ispitaj dobija li struju na kontaktima za sijalicu. Taj obrtomer nije crkao 100% cak i satic za gorivo mozes da prebacis sa tvog sata na taj novi. Unimerom mozes da pregledas i kola po tabli da vidis da li je neko u prekidu, da ga ocistis ako zeza.

Link to post
Share on other sites