Recommended Posts

Ok. i jedan i drugi su M10,mislio sam konkretno na ubrizgavanje...

Pa da oba su M10, moze se uraditi nije veliki poso ali po meni svako cimanje oko M10 je glupo kad za te pare sto ces dati za prebacivanje mozes da skupis jos malo i ubacis drugi motor ! ;) ps: a i karburator je imao uvek manje kvarova

Link to post
Share on other sites

Pa da oba su M10, moze se uraditi nije veliki poso ali po meni svako cimanje oko M10 je glupo kad za te pare sto ces dati za prebacivanje mozes da skupis jos malo i ubacis drugi motor ! ;) ps: a i karburator je imao uvek manje kvarova

Hvala druze na odgovoru...

Nista ne menjam posto je za sada OK :)

Link to post
Share on other sites

Cao,

Nemoguce je prepavriti m10 u m4X, nemaju nista slicno. Lakse bi bilo da od m10 napravis s14, naravno da je to takodje nemoguce ali je barem dosta slican blok. Hteo sam da dodam da је m10 bio veoma dobar motor. Jedna verijanta je M12/13/1 1.5l Turbo sa 1300 do 1700 ks

3453048286c6c59d1e04.jpg

BMW je odkupljivao stare m10b15 motore sa preko milion kilometra, pa se prica da su blokovi stojeli napolju iza fabrike i da su radnici izlazili da pisaju po blokovima :)

Pozdrav

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

BMW je odkupljivao stare m10b15 motore sa preko milion kilometra, pa se prica da su blokovi stojeli napolju iza fabrike i da su radnici izlazili da pisaju po blokovima :)

Pozdrav

Pa ne bi im ga dao ni za :e30: X6 :blink:

Link to post
Share on other sites