Recommended Posts

Kad sam ja moj kaparisao, ovaj je odma skinuo oglas, nema tu.. :)

Dobro izgleda, ne stoji mu bela ni malo lose.. To nisu fabricke presvlake?.. A vidim puseno je u kolima.. dobro, sta sad.. Mene je USRALO da uzmem auto od totalnog fanatika, koji pored svega, nije ni nikad zapalio u njemu(nema ni onog smrada u sedistima), kao ni pozadi. To ti je prvi auto? Nek je sa srecom!

Edited by [kick]
koristi Fast Reply ili Add Reply
Link to post
Share on other sites

2200e :) Ali je bila zamena :D

stopove sam mislio da zatamnim,sad nzm koliko je to pametna ideja ?

i trazim neke dobre 18' felne

lepa cena :) stopove mozes da zatamnis sprejom, mozes koristiti odredjen za to koji mozes kupiti na budzi za 400din u zeljenoj boji(crna,crvena,bela) ili bumper-om da uradis to u crno ko sto sam ja radio :D

Link to post
Share on other sites

aaa @b-m-w ovo je odlicno,ovako zadnje sam ja mislio da uradim :) nije lose

@ E30 318is fabrao sam jednom sa tim sprejevima skuter,al sam izgleda mnogo zatamnio i nije se nista skoro videlo :(

Link to post
Share on other sites

Ne bih rekao da je to taj. To je klasican bumper sprej za plasnicne povrsine ( tipa branici, lajsne...\\\\\). Vama treba transparent sprej za zmigavce, tako se zove. Evo vam kako izgleda sprej.

15012011262.jpg

Ja sam ga kupio u Nisu pre godinu dana i bio je 480 rsd. Vidite na mom autu kako izgledaju zatamnjeni zmigavci u toj boji (black).

Link to post
Share on other sites

Taj sprej ja koristim za farbanje onih plasticnih lajsni oko auta. Jednom godisnje poskidam sve lajsne sa petice i ofarbam ih tim sprejem, budu ko nove, ali je boja bas mat i dobro pokriva, tako da taj sprej nikako na stopove.

Link to post
Share on other sites