sta mislite na ovo dal da kupim ili ne ??


Recommended Posts

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lmkpw1qtgdjg

prijatelj mi iz minhena javio za ova kolica meni su mocna do boli sad neznam za vas mozda neko nevoli ovako nabudženo auto ali...

molim komentare i prijedloge dal da ga uzmem ili ne 300 eura je cijena

jebt ko losije 16' kod nas ;)

Link to post
Share on other sites

nisu ghostovi prijatelj sto mi dovozi kola mi je to gledao i poslao linkove bio je osobno kod auta ovaj sivi nemoze dobiti table nije tehnicki dobio treba turke potplatiti malo a cijena mu je 450 e a cabrio je za 300 e

a on je trenutno kupio usranog golfa pa mi nemoze povesti ako za tjedan dana nabudu prodani cabrio je MOJ ;)

papiri su spremni i samo prekuc ... i PILA

Jel se meni pricinjava ili je na ovom drugom tabla od E36?

tabla je od e36 i to vrhunski uklopljena bar mi prijatelj tako kaze bio je kod kola i probao ih IDE KO SUMANUT a vjerujte mi on zna vozio je335 kad je bio mlad :D

Link to post
Share on other sites

samo taj hardtop iliti krov vredi vise od 400 eura, pa nisu ni oni ludi toliko da daju bas za dz

prodace ga u delove i tu zaraditi dodatno posto kao ceo auto ne moze puno da se dobije

on je stavio samo da prodaje krov od autaa B)

Link to post
Share on other sites

Evo kontaktirao sam lika da nebi bilo zabune... B) Tu cenu od 400e je naveo jer je morao da postavi nesto, neku cenu.

Auto se prodaje samo u delovima, a ako oces kompletan cena je 5500E. Pa sad ko voli.........

Link to post
Share on other sites

jbg.... umal svrs.... na slike ali ..... aaaaaaaaaaaaaa..... moram se ipak sa obicnim 325 zadovoljiti slike uskoro auto je na putu do garaze moje B) p.s. prodajem svoje '' govno '' bez papira za 600 eura pa ....

Link to post
Share on other sites

imas slike tamo u auti clanova 100% vozno stanje sve na podvozju je novo osim zanjih amortizera i malo se cuje diferencijal

prodajem ga samo sto me mrzi opet motor rastavljati vodilice mjenjati i gumice pa bi ga prodao i na stranca prisiti svoje papire

Link to post
Share on other sites