vebeov auto


Recommended Posts

on udara u izbacen saht pocepa gumu i pozajmljuje tocak da bi stigao kuci , nakon 7 dana opet isto uradi i opet pozajmljuje i mu slucajno podignemo tapacirung kad ispod i tocak i kljuc i neki alat . tip izjavljuje mrtav ladan da nije pojma imao da tu stoji rezervni tocak, a vozio je auto vec nekih 6 meseci cini mi se

a da zaboravih izjavu da je u taj bmw prethodni vlasnik " ubacivao konje" pa mu zato auto dobro ide

B) :( :( :( :( :( :( :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites
Ljudi njegovo je pravo da trazi kolilo hoce,mozda mu toliko i treba ali ja ne vidim da je to neki unikat,mozda je i stavio oglas iz ciste zajebancije

ne zeza se taj ne znas ga!ALI CENA JE FIKSNA:4.000EUR...aaaaaaaaaaaaa............aaaaaaaaaaaaaaaaa!

a da zaboravih izjavu da je u taj bmw prethodni vlasnik " ubacivao konje" pa mu zato auto dobro ide

DA ZNATE SAMO KAKO IDE CHIPOVAN 1.6 ne bi pricali tako.........aaaaaaaaa.............aaaaaaaaaaaaaaa!

Link to post
Share on other sites

naravno , bio sam prisutan na bezaniji kad je bila odvala za tocak i " ubacivanje konja " ........

ali decko je radio generalnu ( delovi iz alonea )i dobio garanciju 150 000 km........

btw , fabrika daje 100 000km

Link to post
Share on other sites

on udara u izbacen saht pocepa gumu i pozajmljuje tocak da bi stigao kuci , nakon 7 dana opet isto uradi i opet pozajmljuje i mu slucajno podignemo tapacirung kad ispod i tocak i kljuc i neki alat . tip izjavljuje mrtav ladan da nije pojma imao da tu stoji rezervni tocak, a vozio je auto vec nekih 6 meseci cini mi se

a da zaboravih izjavu da je u taj bmw prethodni vlasnik " ubacivao konje" pa mu zato auto dobro ide

ubacio je prethodni vlasnik izgleda još jednog konja u tog bmw-a onog dana kad ga je prodao :)

nisam ja, neću više :) :cray:

Link to post
Share on other sites