pakovanje motora


Recommended Posts

Mislim da je bilo reci o ovome, ne mogu naci topic, pokusao sam u search ne uspevam potrefiti kljucne reci, ako neko zna link neka postavi.

No, posto nam se jutros desilo to sto se desilo (udes da ne duzim), a i pre toga limarija nije bila u nekom stanju, kontamo da prebacimo nas motor (318tds) u motorni prostor nekog benzinca, posto u nekoj kombinaciji mozda mogu da dodjem do jeftinog ili samo skoljke iste boje, ne znam vise ni ja sta ce biti i kako ce ispasti, hteo sam da pitam sta je potrebano prepraviti da bi ovaj motor legao, predpostavljam da je moguce. sad ne znam da li je bitno jel 316,318,320, ali da znam ne bih pitao nikoga...

svaka pomoc dobrodosla, neko ko je vec radio nesto slicno, neko ko je gledao..svjedno, samo da znam..

pozdrav svima

Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novi topic, za prvu pomoc ce mi trebati:

Hauba, levo krilo (mozda), grilovi oni tanki(stari tip valjda),zmigavci, vezni lim gde se kace farovi, znaci onaj unutrasnji, ona plastika sto se tu kaci, kako se zove ne znam (ona iznad hladnjaka ne znam kako se zove pokazacu sliku...) ..hm..sta jos...ne znam...

ko sta ima, cene, kontakt pa cemo se cuti..

Link to post
Share on other sites