Recommended Posts

Prosli put sam pitao za tzv. "uvijanje" auta i problem sa zadnjim trapom. E sad, kad sam isao menjati sve one silne delove nazad, otkrio sam da nemam balans stangu zadnjeg trapa. Pitanje glasi: Da li sve kockice to treba da imaju ili neke i nemaju? Ja nemam.

Link to post
Share on other sites

Prosli put sam pitao za tzv. "uvijanje" auta i problem sa zadnjim trapom. E sad, kad sam isao menjati sve one silne delove nazad, otkrio sam da nemam balans stangu zadnjeg trapa. Pitanje glasi: Da li sve kockice to treba da imaju ili neke i nemaju? Ja nemam.

Jel ne zna niko ili me bojkotujete?

Link to post
Share on other sites

Zadnja balans stangla se ugradjivala samo na jace i spustene verzije e30 :)

Link to post
Share on other sites

Jaci modeli treba da imaju zadnju balans stanglu,ali ne verujem da ti zbog toga auto seta....Balans stangla sigurno daje vecu stabilnost pri vecim brzinama.uostalom od viska glava ne boli!Ako si sve ono iz ranije price promenio ostaje ti jedino da promenis diferencijal (nesto je otislo u njemu a spolja se ne moze da vidi!)

Link to post
Share on other sites

Zadnja balans stangla se ugradjivala samo na jace i spustene verzije e30 :)

Znaci moze biti da je nemam fabricki zar ne?

ali ako je diferencijal culo bi se mljevenje morao bi to skuziti

Nije diferencijal i auto mi sad i po klizavici ide pravo, ali sam mislio ako treba da bude da je ugradim i odradim komplet zadnji trap kad vec radim.

Link to post
Share on other sites

Prilikom skretanja jedan tocak uvek prelazi kraci put to regulise diferencijal,eto zasto sumnjam na njega.....

to se ne desava prilikom skretanja nego na pravcu. Izrazeno je najvise kad je klizava podloga po kojoj vozis.

Link to post
Share on other sites

nije mi jasno nikako pitao sam svog majstora on isto govori da bi trap morao da bude poremecen ja imam to klizanje na 323 ali je radi losih guma i nekakva diferencijala cudna na njemu pa provrti ali nemam pojma zasto bi tebi to trebalo da bude :)

Link to post
Share on other sites