sredjivanje felni


Recommended Posts

U Nisu peskiranje je oko 10 evra po felni, a farbanje zavisi od felne, skuplje su felne sa vise krakova...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mislis 2x7,5J i 2x9J 16"

70e

Mario brate, zanima me posto kazu da si ti kralj felni, predpostavljam da se time bavis....jel mozes nekako da mi napravis zamenu jednu, imam 15-ice sa pet srafa skoro skinute sa svemirca pa bih dao njih da uzmem neke sa 4 srafa za moju kockicu. Sliku vidi na polovni automobili trazi bmw, pirotski okrug, teget bmw na Valjevacke table

Link to post
Share on other sites

peskiranje od 600-1000 din po felni

plastifikacija 2000-4000 din za sve cetri

farbanje od 3000 din pa do kolko oces i sta oces

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Kupio felge, pa budala zaboravio provjerit da li su ravne.

I eto sreće, samo da dođem do autoputa, evo vraga abnormalno tresu kod onih e34 poznatih pokazatelja "felgen problema" 90-100kmh. :rolleyes:

HITNO treba mi neko, ko kvalitetno "ravna" (znači napravi da nisu krive) felge u Beogradu, može i Šid- nešto na putu prema Zagrebu!

Hvala.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ima lik u bivsem Bulevaru (kako go se sada zvala ta ulica) kada ides iz grada pa kada prodjes pijacu nakoj jedno 200m s desne strane. Ja sam kod njega nosio svoje 17-ice i matori mi je uzeo 100E da sve 4 ispravi, izpeskira i ofarba. Mozda je sada malo skuplje, ali stvarno iz licnog iskustva mogu da potvrdim da je matori najjaci u gradu. Inace radnja je mala i tesko uocljiva, pored nje postoji jos neka koja radi sa gumama, ali nije ni prici matorom. Ja trebam da idem u narednih 4-5 dana da odnesem moje da se rade, pa ako vas mrzi da se strpite za broj, sacekajte da se ja vratim :)

Inace ako se odlicite da idete, samo da znate da ce te ga najlakse naci po reklami...od celicnih felni mu cirilicom pise "ФЕЛНЕ"

Link to post
Share on other sites