e30 325i M tech II by Dunff


Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moj brat ima veću pušku nego tvoj brat!ha,ha,ha priča,priča,priča,bla,bla,bla na crtu svi zainteresovani ali po neku lovu kad su toliko sigurni u ono što govore pa da se vidi ko je upravu,a ovako može doveka da traje prepirka,a da se ništa ne zna.

Link to post
Share on other sites

moj brat ima veću pušku nego tvoj brat!ha,ha,ha priča,priča,priča,bla,bla,bla na crtu svi zainteresovani ali po neku lovu kad su toliko sigurni u ono što govore pa da se vidi ko je upravu,a ovako može doveka da traje prepirka,a da se ništa ne zna.

ma...moze..samo prvo gox da mi odradi turbo...hehehe

Link to post
Share on other sites

ja pogledao slike na pocetku teme i doslovno popizdio od miline :D m tech 2 na zlatnim RS icama ljepota

samo malo interijer sredi , kozu saniraj sa nekim kvalitetnim preparatom i taj volan baci nabavi M tech u urednom stanju..

a za felge svaka cast i kod mene su RS ice samo 9 i 8j ..

Ako imas slika baci koju kako i uradio redril na felgama, ako su sa mercedesa one su vecinom dolazile sa mostovima na dosjedu felga ako to nisi napunio varom mogao bi imati problema, a ako si uspio naci neke sa ravnim dosjedom onda vari i busi do mile volje to je kovani aluminij mozes se igrati sa tim felgama.

I naravno ako se odlucis na prodaju nadam se da cu biti prvi kome ces javiti :D

a jos da moderatori pobrisu gomilu oftopica u ovoj temi to bi bilo pravo dobro

Link to post
Share on other sites

juče na pola mosta 200 km/h ,a pre ulaska u tunel 220 km/h.kad smo stali DUNFF mi pokazao zadnje gume,a ono iz njih vire žice,e tad sam mu rekao da sam znao da su mu takve gume ne bih ni seo da se provozam pri toj brzini!

020.jpg

Link to post
Share on other sites

juče na pola mosta 200 km/h ,a pre ulaska u tunel 220 km/h.kad smo stali DUNFF mi pokazao zadnje gume,a ono iz njih vire žice,e tad sam mu rekao da sam znao da su mu takve gume ne bih ni seo da se provozam pri toj brzini!

020.jpg

hahhahahahaha koji ste kraljevi :D hahaha sta si se usro :P salim se

covek je siguran u svoje gume

Link to post
Share on other sites

Za donalbertoBMW-a, video sam na keju tu alpinu e28 i stvarno je kao iz salona, crna metalik. Izvinjavam se sto sam ovo ubacio u ovu temu ali nisam skontao kako da mu odgovorim tamo gde je donalberto BMW to postavio.

Link to post
Share on other sites

vazno da tvoj valja :) a sve i jedan drugi 2.5 nevaljaju. samo tvoj valja.

fiju fiju kroz nemacku kapiju! :blink:

pa buraz znam sta je na autu radjeno tako da to malo ko radi prema tome jbg doteraj nekog brzeg pa se cujemo kad si kreno vec da kenjas!!!

Link to post
Share on other sites

ja pogledao slike na pocetku teme i doslovno popizdio od miline :D m tech 2 na zlatnim RS icama ljepota

samo malo interijer sredi , kozu saniraj sa nekim kvalitetnim preparatom i taj volan baci nabavi M tech u urednom stanju..

a za felge svaka cast i kod mene su RS ice samo 9 i 8j ..

Ako imas slika baci koju kako i uradio redril na felgama, ako su sa mercedesa one su vecinom dolazile sa mostovima na dosjedu felga ako to nisi napunio varom mogao bi imati problema, a ako si uspio naci neke sa ravnim dosjedom onda vari i busi do mile volje to je kovani aluminij mozes se igrati sa tim felgama.

I naravno ako se odlucis na prodaju nadam se da cu biti prvi kome ces javiti :D

a jos da moderatori pobrisu gomilu oftopica u ovoj temi to bi bilo pravo dobro

hvala za pohvale enterijer je do jaja tad je auto bio prljav al nema veze felne su uradjene kako treba nema nikakvi problema! a felne..... nisu na prodaju! imas na e bay kolko oces :)

Link to post
Share on other sites

Nepreteruj, 850i je do tunela isao 220 a nemoj mi reci da taj 325 ide bolje od 850 jer dobro znam koliko je 850i brzi od M3 e30. Licno probali burazer i ja .

Matori stvarno ide 220kmh do tunela uzbrdo od polukruznog prema miseluku! jbg sta da ti kazem javi se pa da se provozamo :)

Link to post
Share on other sites

hvala za pohvale enterijer je do jaja tad je auto bio prljav al nema veze felne su uradjene kako treba nema nikakvi problema! a felne..... nisu na prodaju! imas na e bay kolko oces :)

imam ja vec svoja 2 kompleta RS ica 16 i 17 :D ali nije viska jos jedan uvijek ima mjesta na zid sobe da ih okacim haha

Link to post
Share on other sites

Matori stvarno ide 220kmh do tunela uzbrdo od polukruznog prema miseluku! jbg sta da ti kazem javi se pa da se provozamo :)

Druze neznam sta si radio oko motora ali ako tako ide onda imas jako ozbiljan auto , jos mi reci da tako ide na plin .

Link to post
Share on other sites

Dejo ja sam mu pravio motor i ide skoro isto kao i moj sivi sto je isao,ide bash ozbiljno,provozaj se jednom cisto da vidis.

Imamo jos neke dorade da odradimo i da ga ushtelujemo kako treba,onda ce ici jos malo bolje.

Dodjite kod cika gox-a po pravi recept za 2.7 :)

Link to post
Share on other sites

Nekazem da najde , ako ide 220 do tunela onda nemoram da se vozam jer znam sta donde ide toliko a sta neide. Ti mali sestaci i fabricki kad su dobri idu lepo a kamoli kad se odradi neka lepa prepravka. Ma meni je drago sto imate toliko volje da sve to radite , svaka vam cast.

Link to post
Share on other sites

@Dejan NS

Pazi..., ako taj by-gox frizirani ide 220 do tunela onda chipovani 320d (NOVI) dohvati bar 260..., aaa??

Link to post
Share on other sites