e30 325i M tech II by Dunff


Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cudo su ti novi, ne znas koji je brzi.

ako pricamo stock i ispravan jedan i drugi, e30 je brzi. i u krivinama i na pravcu.

e sad, ko je koga cipovao i protiv cega u to ne ulazim.

Vidi 4god sam vozio 2.5e30 uspeo sam da se trkam i sa ciganima i njihovim kultivatorom,tako da sa trkama 2.5 vs.... mogu da ti pricam do sutra!

Link to post
Share on other sites

Vidi 4god sam vozio 2.5e30 uspeo sam da se trkam i sa ciganima i njihovim kultivatorom,tako da sa trkama 2.5 vs.... mogu da ti pricam do sutra!

Vidi...za te kultivatore znam odlicno,ne laze Nidza....hahahah...odrao te lik.....,pa onda M-ovi....pa Pakijeva masina koja slabo puni od 1000rpm.....e onda si odrao mene....hahahaha.....

Link to post
Share on other sites
Guest Borbet A 9J

Evo moje jedno poredjenje sa mojim is-om,pre neki dan sam se trkao sa drugarom koji vozi peticu e60,ako sam pogodio,auto je 2003god. 530d,trkali smo se do 160km/h,posto nismo imali mesta vise,zbog saobracaja,kada sam ja izasao na 160km/h,on je bio iza mene nekih 30metara sigurno,toliko o novim dizelima.

Link to post
Share on other sites

Evo moje jedno poredjenje sa mojim is-om,pre neki dan sam se trkao sa drugarom koji vozi peticu e60,ako sam pogodio,auto je 2003god. 530d,trkali smo se do 160km/h,posto nismo imali mesta vise,zbog saobracaja,kada sam ja izasao na 160km/h,on je bio iza mene nekih 30metara sigurno,toliko o novim dizelima.

Nikako nemozes porediti 320is-a sa 325i,a veruj mi da 520d e60 2007 ide preko 240 sa 177 ps, e kako onda da 320d sa isto konja neide bolje od 325i.

Link to post
Share on other sites

zanimljivo je da je max brzina tog e60 230kmh, fabricki podatak a posto se to ne testira vec proracunava, to je u praksi i do 10% manje. ali nema veze.

Link to post
Share on other sites

zanimljivo je da je max brzina tog e60 230kmh, fabricki podatak a posto se to ne testira vec proracunava, to je u praksi i do 10% manje. ali nema veze.

Ako se nevaram za 325i e30 je fabricki podatak 212 ili 217 km/h.

Link to post
Share on other sites

Ma to je nesto drugo i za to nisam znao a ako je uradjeno kako treba to je ok, ali danas reci za serijski 325 da ide da se svi useru,jos ako ima plin je pomalo smesno,mislim da se slazes. A mi smo svi zeljni jaceg tako da nikad nije dosta snage, a na pitanje sta meni ide dobro, to vec i sam znas jer da neznas nebi od 2.5 radio 2.7.

:) upravu si skroz pa 2.7 kad je dobro uradjen oseti se dobra promena u odnosu od 2.5 a i jos se malo nas vozilo u zdravom 2.5 :) al opet je to smor :)

Link to post
Share on other sites

vazi. pitaj tokya ko kome duva u auspuh. covek isprobao. "serijskiji" 325 od njegovog bivseg sivog ne postoji.

brale kolko taj dizel ima 180 konja?? ali i ja mislim da bi trebalo da ide jakko dobro!! jel tokio ima stari 86 ili 87 god 2.5 :)

Link to post
Share on other sites

Evo moje jedno poredjenje sa mojim is-om,pre neki dan sam se trkao sa drugarom koji vozi peticu e60,ako sam pogodio,auto je 2003god. 530d,trkali smo se do 160km/h,posto nismo imali mesta vise,zbog saobracaja,kada sam ja izasao na 160km/h,on je bio iza mene nekih 30metara sigurno,toliko o novim dizelima.

druze prijatelju ja potpisujem da ce e60 530 d obican sa jednom turbinom kolko ima oko 200 konja mislim da odere tog is ko konja :) al potpisujem
Link to post
Share on other sites

:) upravu si skroz pa 2.7 kad je dobro uradjen oseti se dobra promena u odnosu od 2.5 a i jos se malo nas vozilo u zdravom 2.5 :) al opet je to smor :)

Upravu si skroz kad kazes da se malo nas vozilo u zdravom 325i e30, nije smor ali... Za ono vreme je bio ozbiljan mali auto ali vreme gazi napred a njegovi konji sve slabiji. Imao sam 325ix a posle njega M3 e30 razlika je tada bila neverovatna (za M3 E30 se moze reci da ide),jedini manji auto u to vreme u gradu koji je mogao po gradu da parira M3 je bila Honda CRX V-tek.

Link to post
Share on other sites

Gresis,nisi vozio onda 320is-a,zato tako i pricas.

Malo je 320is-ova kod nas pa momci nisu imali mogucnosti da ga voze. Mogu za taj model da kazem da ga netreba porediti sa ovim obicnim smrtnicima jer je to ipak M motor.

Link to post
Share on other sites
Guest Borbet A 9J

Ne shvataju to momci ocigledno ne shvataju,ja sam imao u prosloj kocki 2.5-24v,isao je fantasticno,ali kad uporedim ubrzanje sa is-om sadasnjim,dosta sporije ubrzava od is-a,govorim iz licnog iskustva,ne prepricavam tudje price.

Link to post
Share on other sites