Recommended Posts

Zovem se Bojan Radojkovic iz Aleksinca!

Vlasnik sam od skora BMW 525tds e39 (moj prvi BMW).

Pocastvovan sam sto sam u jato BMW kluba u kome ocekujem dobro druzenje a i po neki savet.

Za pocetak toliko a uskoro cu prestaviti i mog ljubimca. :preved:

Link to post
Share on other sites

Boki, dobro dosao. Nadam se da ces stazama Alkonija i Zokija, pa cemo se vidjati po skupovima.

Link to post
Share on other sites

Boki, dobro dosao. Nadam se da ces stazama Alkonija i Zokija, pa cemo se vidjati po skupovima.

Naravno,oni su i krivci za sve ovo sto mi se "dogadja".

Nadam se da cemo se upoznati sledece nedelje u 13:30h thumbsup.gif

Link to post
Share on other sites

Dobrodosao...Pa sve više i više Aleksinčana ovde.Još malo pa osnivate klan. Ako ako, samo napred! :dance3: :dance3:

Infekcija je krenula od mene, zapravo, prvu e39tku sam prvi ja dovezao i pokazao im sta je pravi auto, pa su krenuli za mojim primerom..naravno, nisu se pokajali.. :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

Boki, dobro dosao. Nadam se da ces stazama Alkonija i Zokija, pa cemo se vidjati po skupovima.

Treab dosta da slusa da bi mogao da krene nasim stazama..Ipak smo vi ovde odavno a i sa dosta predjenih km sa ovim modelom (pogotovu ja, 4 zamene ulja, 5to menjanje na pragu.. za 14 meseci 30000 km) Zoky od pre mesec dana a Boky najsvezi..

Link to post
Share on other sites

Zovem se Bojan Radojkovic iz Aleksinca!

Vlasnik sam od skora BMW 525tds e39 (moj prvi BMW).

Pocastvovan sam sto sam u jato BMW kluba u kome ocekujem dobro druzenje a i po neki savet.

Za pocetak toliko a uskoro cu prestaviti i mog ljubimca. :preved:

Dobro nam dosao Boky, neka te dugo sluzi, da ga lepo odrzavas i nemas brige.. Puno predjenih km ti zelim i predstavi nasim ostalim drugarima tvoj silvera.. :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.