Da ili ne


Recommended Posts

ima kod jednoga ovde samo na njemu costum made prednji branik obrvice i bijeli zmigavci fino izgleda jos stavio znakic od M ono mali ali fino stoji

sta ja znam meni nije lose jos smoked farovi CMOOk ko bonbon

Link to post
Share on other sites

scaner na šta si mislio pod shadow line

A sto bi to radio auto ti je lijep.Bojim se da bi mu to ruzno leglo

PICT3186.jpg

ma ne znam ni da li ću uradsiti čisto pitam za savet jer mi drugr kaže da bi izgledao dobro

i za ove tamne stopove se razmisljam sta sa njima jer sam fabric fanatik

Link to post
Share on other sites

Lajsne oko prozora i ti bubrezi crni

to će mu već biti mnogo odstupanja od fabričkog stanja ostaće i bubrezi i lajsne kakvi jesu

hvala ti u svakom slučaju

Link to post
Share on other sites

scaner na šta si mislio pod shadow line

ma ne znam ni da li ću uradsiti čisto pitam za savet jer mi drugr kaže da bi izgledao dobro

i za ove tamne stopove se razmisljam sta sa njima jer sam fabric fanatik

pitaj mikija sta je shadow line on je to spomenuo ja nemam pojma :)

samo mogu reci da na ovoj petici sto ima kod nas mocno izgleda pa ti kako vidis tvoja su kola

Link to post
Share on other sites

Jel si mislio na nesto ovako?

miskobela1rt8.jpg

Meni se licno ne svidja, bolje je da ostavis onako kako je sad.... Kao sto rece Miki s38, bolje komplet shadow line ili nista, mada nisam siguran ni kako bi komplet legao na belu boju.

Link to post
Share on other sites

Jel si mislio na nesto ovako?

miskobela1rt8.jpg

Meni se licno ne svidja, bolje je da ostavis onako kako je sad.... Kao sto rece Miki s38, bolje komplet shadow line ili nista, mada nisam siguran ni kako bi komplet legao na belu boju.

baš na to

ofarbao i ja tako na jednoj slici gde je slikan samo sa prednje strane i ne sviđa mi se baš

Link to post
Share on other sites

These are the steps that I did, it works very well and they are not chipping at all.

1. Remove the grill surrounds. To do this you must first open the hood, unscrew the alternator cooler on the front and take it out. Reach down in front of the car behind the grills and pop them out. Then separate the chrome surrounds from the black plastic grills.

2. Take paint thinner and wipe down the chrome plastic surrounds to get them good and clean. Don't be afraid to use some rubbing force, the paint thinner will not take the chrome off.

3 Spray the now clean surrounds with rustoleum gray primer. Let them sit for 15 minutes.

4. Lightly sand the primer using 400 grit sandpaper, this is a perfect grit and will make the primer nice and smooth.

5. Using rustoleum "Hard Hat" flat black spray paint, spray the primed surrounds.

6. Drying time is as follows: 30mph - 15 min 60mph - 10 min 90mph - 5 min. 120mph - 1- 5 minutes.

u prevodu: demontira se veoma lako , sastrugati hrom sa grila osmirglati navuci prajmer za plastiku ofarbati i osusiti

Link to post
Share on other sites