Recommended Posts

Pozdrav.

Imam jedno pitanje u vezi brave. Naime na mom Bmw x5- koji je trenutno u Srbiji odjednom nece da se otvore vozaceva vrata od spolja, iznutra se otvaraju, lokalni majstor koji i nije bas strucan je rekao da je otisao neki deo koji se zove Spialter ili tako nesto u prevodu bi to bio neki nosac brave od aluminijuma.... e sad on nezna kako se taj deo pravilno zove a posto se ja trenutno nalazim u Nemackoj mogao bih taj deo da kupim ovde... Dali neki prijatelj zna o cemu se radi???

PS: ili gde mogu kod nas da nabavim taj deo?

Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Na otpadima tesko, ali u prodavnicama, tipa, Delta, Alone, Drinjak, sigurno ces naci. Za e36 polovno je 20 evra, cisto neke komparacije.

P.S. Majstor ti je u pravu.

Link to post
Share on other sites

I sa druge strane slika,inače lome se zimi najčešće.

Photo0166.jpg

znaci to je taj deo ovako kompletan??? mogu da pokazem ovde u nemackoj i kupim ako je to to .. Hvala

Link to post
Share on other sites

eee i da pitam jos jel ima negde da se nabavi polovan ili nov taj deo kod nas u srbiji da ne trazim ovde u nemackoj i naravno koliko to kosta???

Link to post
Share on other sites

eee i da pitam jos jel ima negde da se nabavi polovan ili nov taj deo kod nas u srbiji da ne trazim ovde u nemackoj i naravno koliko to kosta???

85e nov-(BMW),do jesenas je bio 60e ali je poskupeo.Imam to na lageru stalno mada kad si već u Nemačku naćićeš to gore i to jeftinije.

Link to post
Share on other sites

85e nov-(BMW),do jesenas je bio 60e ali je poskupeo.Imam to na lageru stalno mada kad si već u Nemačku naćićeš to gore i to jeftinije.

ok hvala... pitacu ovde kad vec imam fotografiju, mada nisu ovde bas jeftini delovi za bmw...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

zahvaljujem na pomoci... bio je taj deo i kostao je ovde u bmw (nemacka) 75€ oko 140€ sa ugradnjom mozda bi jeftinije prosao u Srbiji ali sta je tu je.

Link to post
Share on other sites