Recommended Posts

E 28, `84 godiste, motor 520i 125ks, auto sam kupio od nekog ``gasterbajtera`` koji ga je uvezao 2001 godine i stajao je od tada u jednoj garazi...kad sam poceo da ga vozim dosta toga je zaribalo, glava volana, solje amortizera, kocione celjusti, gumice ventila itd...sve je sredjeno i novo stavljeno...i naravno ugradio plin..na bimmeru sam uradio amortizere i blago ga spustio amorte je radio BOBO...felne sam stavio od e34 `15 i gume 205/50 R15 i volan M tech I

evo koje fotografije

ovde sam skidao glavu motora da bih zamenio gummice ventila koje su se skamenile i zamenio sam klackalice..

DSCN2856.jpg

DSCN2855.jpg

DSCN2854.jpg

DSCN2853.jpg

DSCN2852.jpg

DSCN2851.jpg

DSCN2857.jpg

Malo nekih boljih fotki...

DSCF1503.jpg?t=1274572966

DSCF1301.jpg

DSCF1296.jpg

DSCF1292.jpg

DSCF1291.jpg

DSCF1288.jpg

DSCF1293.jpg

DSCF1277.jpg

DSCF1264.jpg

DSCF1252.jpg

DSCF1247.jpg

Nedavno sam stavio kozna sedista od M5 i u planu je uskoro motor 2.5 m20

Link to post
Share on other sites

Izgleda na slikama bas,bas utegnuto i neizvozeno,sve je na svom mestu i u dobrom stanju.....puno kilometara sa njim ces ti jos napraviti..... :dance3: :dance3:

Koliko je presao????

Link to post
Share on other sites

Hvala svima, vozim se sa njim vec 12000km bez ikakvih problema i ulaganja...juce i danas sam napravio preko 400km i potrosnja je 10 l plina na otvorenom a u gradskim uslovima 12 l..

Link to post
Share on other sites

Kakav je na slikama takav je i uzivo ali bukvalno...presao je 138000 km..

Pa to mu je taman na 1/5 od onoga koliko prelazi bez zamaranja,sitno je to za taj auto....na mojoj kocki je taj isti motor,na satu 32xxxx i od zamene do zamene dolijem 0g ulja.....a ako ti trosi 12l po gradu to je FULL :dance3:

Link to post
Share on other sites

Ima benzina nego taj pokazivac za benzin je u defektu nekom kontra pokazuje :D :D,a maglenke su bile na autu kada sam uzeo nisam nista dirao kada bih nasao origial stavio bih, moram i vezni lim malo da ispravim malo je cvrknut...bio je na prodaju ali odustao sam od toga jer kad saberes i oduzmes za tu lovu nikad ne mozes dobiti auto u takvom stanju ..ovaj auto je u Srbiji presao 12000km...a da uzmem 1000-1500e sa tim neznam sta bih...zadovoljan sam ovim vozilom, i ako nisam neki veliki bmw fan ovaj auto je promenio moje misljenje o bmw-u..uskoro ce biti b25 u njemu...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Imao sam ovakav davne 95. god. tj. bio je caletov.Uvezli ga iz Nemacke preko Vukovara,bio je kao nov.Mogu ti reci da me nikad nije ostavio na putu i da sam se bas lepo i udobno vozio,sve u svemu bez starca nema udarca.Pozdrav i da te dobro sluzi

Link to post
Share on other sites