Lampice za servisni interval e30


Recommended Posts

Pozdrav,treba mi ploca sa lampicama za servis,ako neko ima iz nekog pokvarenog sata,da mu ne treba neka mi se javi.Evo i slike da precizno vidite sta mi treba.Skinuta je iz sata sa 316,1984god,m10,koji je imao sat umesto obrtomera(ako to uopste nesto i znaci xD) Pokvario sam je dok sam pokusavao da zamenim baterije :((((((((

http://img695.imageshack.us/f/imag0052ur.jpg/

Link to post
Share on other sites

Maaa glupost najgora,zezalo me,tj.nije htelo da resetuje,i nasao ovde da hoce da zeza zbog baterija,ja lepo kupim baterije i sve,skinem baterije i tek onda vidim da je jedna procurela i da ocistim to sto je ,,curelo" ono bukvalno se ona ploca krenula ,,trosi" i okrenem sa zadje strane,tj. one zelene on i sa donje strane valjda probilo i dosta onih ,,linija" tj. kontakata se ,,stropstalo" ,bukvalno krenulo da se raspada:/ A ploca je vdo

Link to post
Share on other sites

Msm da nema svrhe ulagati u ovu moju je l' je cela nikakva,tj. raspada se...Bolje je da to nesto dam nekom za drugu ako niko ne bude imao da mi da,nego da ulozim u nju i o5 posle nekog vremena da se nesto zaje** je l' realno ona samo vise moze da se raspada xD

Link to post
Share on other sites