E34 520i m20


Recommended Posts

Ovako,danas sam isao da gledam jednu petardu iz naslova.

Auto je 91godiste u saobracajnoj,ali koliko sam upucen mislim da je nemoguce da je m20 motor u njemu fabricki,trebalo bi da je m50 ili gresim???

Sat je obican,nije digitalna kilometraza,i na staklima je 8,sto bi trebalo da znaci 88godiste ,jel tako????

Ovo gore navedeno mi nije puno znacajno,jer 80% domacih auta je brljano svasta na uvozima.

Najbitnija stvar mi je to sto ide nenormalno lose,bar po meni.I na plin i na benzin,lose ubrzava strasno,bukvalno moj e36 m40b18 moze da ga preskoci,takav sam stekao utisak.

Opste stanje auta je dosta dobro,ocena 8/10,nema puno opreme 2xpodizaci,servo,al felne,grejaci sedista,siber,neznam dali ima ABS nisam obratio paznju.

Ako bi se odlucio da ga pazarujem,nasta bi trebao da obratim paznju?Nesto specificno za njih,ili neke uopstene stvari?

Link to post
Share on other sites

jbg kako god okrenem,ja se uvek zajebem,samo nekad manje,nekad vise.

To i jeste najlepsa stvar u zamenama uvek onaj drugi misli da je zajebo ovog i obrnuto,a nezna se ko je gore prosao :preved:

Link to post
Share on other sites

jbg kako god okrenem,ja se uvek zajebem,samo nekad manje,nekad vise.

To i jeste najlepsa stvar u zamenama uvek onaj drugi misli da je zajebo ovog i obrnuto,a nezna se ko je gore prosao :preved:

haahahaha tako nekako,tako da ti sve proveri

Link to post
Share on other sites

daj neke slike oba :) jel taj e34 crni,ili nesto tamno zeleni ? sa kozom ?

a imao sam e34 sa m20 i m50 motorom(doduse nesto na kratko) alii,razlika je nebo i zemlja :D m20 se vuce ko prebijena macka dok m50 viuuuuuuuuu

Link to post
Share on other sites

daj neke slike oba :) jel taj e34 crni,ili nesto tamno zeleni ? sa kozom ?

Nije,ovaj je neka nebo-plavo,siva boja,neznam da je definisem,nema kozuru :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

To mu je prva registracija('91), a proizveden je '88. Prodajem ja moju e34, pa ako si zainteresovan, javi se.. ;)

Tvoja je vrh,ali mi neodgovara automatik,a ni tebi zamena,jbg :unsure:

Link to post
Share on other sites