BELI DIM IZ AUSPUHA, TROKIRANJE


Recommended Posts

Otisao jutros i navodno to je to. Crevo iberlaufa je bilo savijeno i na kraju puklo od pritiska. Kako je doslo do izlivanja ulja to ne zna niko, pitao sam nekoliko kompetentnih ljudi medju kojima je i nas Dr.Clinic i svi se slazu u tome da nema nikakve logike jedno s drugim...ostaje mi samo da ga provozam par dana i da vidim da li trosi ulje i dalje. Sad sam ga malo dzibrio po gradu, ne dimi, ide isto kao sto je isao i ranije "jadno"...itd.

P.S. Zamislite ubedio je caleta da mi auto ima turbinu :lol: Usput, ja sam se posvadjao sa govnarom i rekao mi je da vise necemo saradjivati i da vise ne dolazim kod njega, KAKVA STETA JBTE :)

Ljudi, ovo je savet za one koji ga jos uvek ne znaju STO DALJE OD RADULOVICA!!!

Link to post
Share on other sites

Ma bre ljudi, opusteno, sa njim smo zavrsili, sta me je kostalo da sam izvadio "long nine" i probusio ga ko picku, nista, samo 20-30 godina askare...batalite djubre, a to govno je za mene bio mis i ostace...aj da se ne prepiremo zbog magarca koji je mnogima zagorcao zivote...batalite!!! Hvala na podrsci svima :)

Link to post
Share on other sites

Ma TAJKUNI brate, teraj ih u tri lepe...batali, zavrsio sam sa njima. Samo sam hteo da posavetujem sve one koji nemaju iskustva sa njima ili planiraju da nesto rade kod njih, neka se uce na ovom iskustvu...da se ne bi zapalili ovako kao ja, i ne samo ja nego mnogi drugi. A gde drugde da idem i na koga da se pozivam kad su mi prodali auto za te pare koji mi je vratio samo po jedan cir na zelucu za svaki kvar...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.