MOKRE GACE


Recommended Posts

Lepo ti ja veceras u 22h izlazim iz firme,palim cigaricu,napolju pasje vreme,kisa lije kao iz kabla,sedam u moju benkicu,palim ga,pustam muzikicu i spremam se da se prepustim jednom od najlepsih osecaja,uzivanju u voznji E30-ke.I sve je bilo lepo dok nisam krenuo,a onda mi se od jednom gomila vode salila u krilo,u startu sam se zbunio i nisam shvatio sta se desilo,da bih vec drugog trenutka ukapirao da mi je prokisnuo siber.Popizdeo sam,prosla je cela zima,kise,snegovi,kap vode mi nije usla u auto i od jednom,jos nisam ni krenuo,a sedim okupan u njemu.Kontam se vec ujutru da ga zalijem silikonom,ali na sta ce to da lici,on crn,svaka tackica se primeti na njemu,kako ce tek da izgleda silikon oko celog sibera.IMA LI NEKO BOLJE RESENJE DA TO SANIRAM?????? :(

Link to post
Share on other sites

Nasao sam uzrok problema,puko je mali metalni deo u rucici sibera,pa se mehanizam sam od sebe po malo otvarao,a da nisam ni primetio.Morala su da rade kljesta da ga zatvorim,a rucicu sam odneo tu kod jednog strugara,da mi napravi sve metalno,ako bude mogo da napravi tako mali deo :(

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...