Recommended Posts

Planiram da kupim BMW316i,ili 318i.e sad posto nisam bas upucen u neke stvari i zato trazim vase misljenje.nasao sam na oglasu auto koji se nalazi na auto placu i nosi oznaku 316i 1.8.(200g e46)e sad posto ne razumem kako moze da bude 316 a da ima 1897cc.pogledao sam i slike na zadnjem delu stoji da je 316 i.treba mi vase misljenje dali uopste postoji BMW 316 a da imam motor od 1897cc.moje laicko misljenje je da su uradjene neke mahinacije i da je ubacen motor od BMW 318.(mozda gresim)molim vas odgovori te mi na ovo pitanje posto sam resio da u narednih deset dana uzmem auto.mnogo bi mi znacio vas odgovor.pozz svima

Link to post
Share on other sites

nije mahinacija,taj auto stvarno ima 1896 kubika. Moja preporuka ti je dda uzmes 318 ili 320. Taj 316 ima 105konja ali je u voznji mrtav konj. po meni je bolja kupovina 318 sa 143konja, mnogo je brzi, potrosnja je tu negde a i motor koliko vidim na forumu dosta hvale.

Link to post
Share on other sites

U pravu je covek gore, motor je 1.8 u njemu fabricki.. To ti je samo oznaka, kao npr. 318d, a on ima isto kubika kao 320d, samo manje konja.. A da je mali motor, jeste.. Raspitaj se(najbolje ovde) malo vise o tim modelima, pronadji teme vezane za modele za koje si zainteresovan, pa ces vec videti sta je najbolje spram tvojih zelja i mogucnosti! Pozz

Link to post
Share on other sites

nije mahinacija,taj auto stvarno ima 1896 kubika. Moja preporuka ti je dda uzmes 318 ili 320. Taj 316 ima 105konja ali je u voznji mrtav konj. po meni je bolja kupovina 318 sa 143konja, mnogo je brzi, potrosnja je tu negde a i motor koliko vidim na forumu dosta hvale.

Ovu informaciju ti i ja mogu potvrditi (izvinjenje onima kojima odgovara ovaj motor)...vozio sam 316i(E46) i moje misljenje je 318 pa navise 320,325 :driv_ing:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...