Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kUPIO SAM GA U BEOGRADU OD NEKIH PREPRODAVACA, A ONI SU U NEKOJ TRAMPI UZELI OD VLASNIKA IZ NS I TAKO SAM JA DOSAO DO NJEGA... INACE ONI SU GA VOZILI DESETAK DANA I JA NALETIM NA BUBANJ POTOKU NA NJEGA, ZNAM GA I IZ OGLASA, DUGO SE NESTO VRTEO OKO PET HILJADA. KAZE MI VLASNIK DA NISAM POGRESIO I ZA SADA SAM ZADOVOLJAN.

Link to post
Share on other sites

kUPIO SAM GA U BEOGRADU OD NEKIH PREPRODAVACA, A ONI SU U NEKOJ TRAMPI UZELI OD VLASNIKA IZ NS I TAKO SAM JA DOSAO DO NJEGA... INACE ONI SU GA VOZILI DESETAK DANA I JA NALETIM NA BUBANJ POTOKU NA NJEGA, ZNAM GA I IZ OGLASA, DUGO SE NESTO VRTEO OKO PET HILJADA. KAZE MI VLASNIK DA NISAM POGRESIO I ZA SADA SAM ZADOVOLJAN.

Taj auto je imao problem sa nekim davacima, bio sam u servisu kad su nesto probavali koje kakve senzore ali nisu uspeli jer nisu bili za njega, pa da pogledas i te stvari ako nisi resio. Ako sam bio od neke pomoci javi.

Link to post
Share on other sites

Ovako , proveo sam celo popodne sa Mirkom na autoputu, puko mi kais viska .... Neka Mirko prenese utiske iskrene o kolima , necu se ljutiti... Inace svaka mu cast sto mi je izasao u susret.

Link to post
Share on other sites

Ovako , proveo sam celo popodne sa Mirkom na autoputu, puko mi kais viska .... Neka Mirko prenese utiske iskrene o kolima , necu se ljutiti... Inace svaka mu cast sto mi je izasao u susret.

sta da kazem, lep auto, motor je dobar, treba dosta ulaganja u auto ali polako, sredices ga ti... bitno je da ga ti volis i cenis i postujes, sto je u srbiji retko za vlasnike m-ova... sto se tice problema koji auto ima, videcemo uskoro kad dodje kod mene ali protokomer i kompjuter definitivno nisu... sto se tice izlazenja u susret, kad kod mogu ja pomognem ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...