Na forumu od juče, u BMW odavno...


Recommended Posts

eeeeeeeee duleeeeeeee ......... posle toliko godina si tek dosaooooo , e pa dobrodosao ....... aj ucini mi uslugu pa postavi slike " onog tvog cudovista " ( ne od M5 nego znas vec....) ..... makar da se podsetim malo ..... i reci mi jel jos uvek kod tebe????

Link to post
Share on other sites

eeeeeeeee duleeeeeeee ......... posle toliko godina si tek dosaooooo , e pa dobrodosao ....... aj ucini mi uslugu pa postavi slike " onog tvog cudovista " ( ne od M5 nego znas vec....) ..... makar da se podsetim malo ..... i reci mi jel jos uvek kod tebe????

Pratim ja forum od osnivanja, ali nisam aktivno učestvovao, ne mogu da kuckam na sto foruma, koji su se izrodili iz jednog...A i bolje je doći ovako na gotovo kad su drugi već razvili teme... :preved: Stvarno volim BMW ali vi ga baš baš volite... :prankster2: i svaka čast za to.

Još uvek i zauvek kod mene naravno, bolji nego ikad, samo što uglavnom stoji pod ciradom u garaži i čeka da mu smislim neku novu evoluciju :preved:

Moraću da napravim neke sličice ponovo.

Dobro dosao na foru, i nadam se da ces ostati sa nama i posle prodaje svog M-a, i kupiti novog

Naravno ne odustajem od marke u svakom slučaju :P .

Link to post
Share on other sites

aj molim te stavi slicice neke , kladim se da bi momci sa foruma imali jaku zelju da znaju da i na nasim prostorima postoji onako nesto ......

Link to post
Share on other sites

"Bela zver" mi deluje poznato :prankster2:

psssssst

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.