Recommended Posts

DSC00957.jpg

DSC00956.jpg

DSC00951.jpg

DSC00950.jpg

DSC00949.jpg

Ljudi izvolite par slicica ovog automobilcica pa ga ocenite. Voleo bih da cujem neki komentar od strucnjaka.

A sa moje strane: 316i cabrio

Od opreme ima servo, abs, podizace, kozu, grejace, solidnu muziku, plin, alu 15''... Letos je stavljen nov krov.

Ako vas jos nesto zanima slobodno pitajte. POZZ

Link to post
Share on other sites

odlican je , samo mi malo bode ochi prednji kraj , deluje mi kao da je vishi nego zadnji ......

Link to post
Share on other sites

U pravu si deluje napred malo vislje. Ali cu srediti to uskoro. Ove slike su od letos, sada je malo drugaciji. Moracu samo da ubacim bele zmigavce i bice to fino.. Sada u Kg-u ima bar 15 cm snega ali dobar je krov tako da moze da se vozi. Dva dzaka od po 30kg peska u gepek i pun gas!! :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Ovaj cabrio ne bi rebao biti `86. god, ima siroke stopove nazad i plasticne branike, koliko mi se cini...

stopove i branike je lako srediti dan dva posla ali motor .....cackam i nikako iscackati 1.6 cabrio

nek me ispravi neko iskusniji

Link to post
Share on other sites

tako je , jos ako mu je vesanje ostalo od sestaka ..... onda extra

Link to post
Share on other sites

Dragance mislim da je bio 1.8 posto to postoji u kabriu. Tako da mislim da ima standardno vesanje. A sto se tice felni verovatno cu nesto promeniti na prolece. Ima tu jos nekih sitnica koje treba da se picnu.

Link to post
Share on other sites