Recommended Posts

I obrati paznju na srafove sa osme slike (oznaceni su crvenim tackama), ovaj na slici skroz levo se tesko primeti iz perspektive "gnjuranje pod haubom" pa neki onda uzmu pa cimaju misleci da je zapeklo i sl. Kupi originalni BMW-ov ulozak, ne treba ti komplet sa poklopcem. Otvoris, izvadis stari ulozak, ubrises malo unutra ulje, ubacis novi i reseno. Mene je novi ulozak (ide paketu sa gumicama) kostao oko 2100 din kod BMW Radulovica.

Nemoj da te zacudi ako novi (vortex model) ne izgleda isto kao onaj sto je vec kod tebe (valjkasti sa sundjerom), posto se stari model vise ne proizvodi.

Link to post
Share on other sites

e sad posto ti je javljanje dobro i sve si pogodio a hvala ti puno na ovome i iscrpnim slikama sad jos jedno moram da pitam . dali znas ili neko ko se razume u automatske menjace kako se ponasa menjac kad je dobar i kada je los jer moj je auomatik sa tip tronicom i ponekad na vecoj uzbrdici nece da krene tj.samo stoji i ponekad se vraca. ali to se desava kad je na ler gasu tako da kazem ,tj,kada mu ja nedajem gas

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

e sad posto ti je javljanje dobro i sve si pogodio a hvala ti puno na ovome i iscrpnim slikama sad jos jedno moram da pitam . dali znas ili neko ko se razume u automatske menjace kako se ponasa menjac kad je dobar i kada je los jer moj je auomatik sa tip tronicom i ponekad na vecoj uzbrdici nece da krene tj.samo stoji i ponekad se vraca. ali to se desava kad je na ler gasu tako da kazem ,tj,kada mu ja nedajem gas

Pa na velikoj uzbrdici ti treba neki V8 da bi cim pustis kocnicu mogao da krene :)

Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu samo da pitam, gde ima da se kupi ovaj filter i kolika je cena od prilike za model e46 322d 2002 god? U Kg-u ga nema nigde !!!

U delti ili raduloviću u Beogradu, cena mu je oko 2400 uložak, oko 4000 komplet kućište i uložak.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...