Pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz


Recommended Posts

Evo da se predstavim,zovem se Ivan zivim u Beogradu volim RWD i to je to! ZA SAD :prankster2:

Planovi za ovu godinu,old school Kocka :preved:

Pozzz svima............................

Link to post
Share on other sites

Ajde da pridodam kad vec zakerash! :preved:

Dugogodisnji sam alfista,do ne davno sam posedovao najlepsu Alfu 75 3.0 v6 Ameriku (ima je u potpisu),sad trenutno posedujem jednog zanimljivog yuga i hondu cbr 600 f2!

Ljubitelj sam BMW-a odavno ali zbog drustva i cistih predrasuda nikad ga nisam posedovao,te je sad vreme da se napravi nesto zanimljivo!

Yugo uskoro dobije noge i na njegovo mesto dolazi Kocka u stilu patos,felna i zvuk! Znaci nesto sto najvise cenim (bez stylinga) naravno!

Nadam se da je sad bolje! :prankster2:

Link to post
Share on other sites

aaaaa , sad sam te se setio sa canona .....

e pa dobrodosao , ne brini se , zaboravices na sve kante cim provozas svog bmw-a ....

Link to post
Share on other sites

Hvala svima na dobro doslici! :)

75 je jedan vrlo zanimljiv auto ali e30 je u prednosti koju ne bih sad zeleo da nabrajam!

Do duse kad je snaga u pitanju mislim da 325 nesto zaostaje za 3.0 v6,ali samo na preciznom i visestruko savrsenijem menjacu od alfinog se nadomescuje ta razlika u petnaestak konja!

Otom potom....,sto se motora tice nece biti ispod 318 is , 320i ili 325i isto dolaze u obzir,do duse gledacu da ugrabim sto kvalitetnije parce kolaca a sa motorom se posle mogu igrati!

Nadam se da ce mi ljudi odavde izaci u susret kad su saveti u pitanju sto kod kupovine sto kod konverzije ili ti tuniranja standardnog agregata! :) :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.