čija je kocka?


Recommended Posts

drugari danas sam u Trgovačkoj ulici ( Žarkovo-Čukarica ) prvo čuo strašan zvuk, okrenuo se i snimim kocku namunjenu, spuštena, felnice, rekao bih siva boja, auto je PRELEP, nazad ima oznaku 320is, da li neko zna čija je kocka ili je možda neko sa foruma...........ostao sam bez teksta breee

Link to post
Share on other sites

ja

ako je tvoja kocka skidam kapu, hocu slike, odusevio sam se ko malo dete, mnoogooo dobro izgleda.

@lemi nisam bas dobro zapazio felne, samo je projurio, kako ga nije sramota, to treba voziti polako da ljudi uzivaju u pogledu....

Link to post
Share on other sites

ako je tvoja kocka skidam kapu, hocu slike, odusevio sam se ko malo dete, mnoogooo dobro izgleda.

@lemi nisam bas dobro zapazio felne, samo je projurio, kako ga nije sramota, to treba voziti polako da ljudi uzivaju u pogledu....

muski se vozi, jbg takav je zivot....

nema slikanja bolje da se ne zna auto, da se neki prenapaljeni zacude kad pomisle da se potrkaju...

Link to post
Share on other sites

ako je tvoja kocka skidam kapu, hocu slike, odusevio sam se ko malo dete, mnoogooo dobro izgleda.

@lemi nisam bas dobro zapazio felne, samo je projurio, kako ga nije sramota, to treba voziti polako da ljudi uzivaju u pogledu....

Pogresio si on je mislio JA kao DA,nije Vlada V6 Bane Loncarski :)

Link to post
Share on other sites

Pogresio si on je mislio JA kao DA,nije Vlada V6 Bane Loncarski :)

pa brate nismo u bosni, JA umesto DA :lol: , ma nebito cija je daje dobra je

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...