Recommended Posts

@dzoni

Bice od tebe nesto, postajes zavidan omladinac!

A za potpis imas sokic od hmelja!

Link to post
Share on other sites

heheheh :) hvala! polako ucim, inace mozda i pazarim ovaj cuveni hartge al zamalo obicna 2.5 je

ne budi siguran da nije hartge! ni ja nisam verovao dok me nisu uverili, ali nesto nije u redu sa njim neide nikako naspram toga kako bi trebao...

Link to post
Share on other sites

ne budi siguran da nije hartge! ni ja nisam verovao dok me nisu uverili, ali nesto nije u redu sa njim neide nikako naspram toga kako bi trebao...

Onaj auto sam probao, i ide ko neki osrednji 2.5 da kazes dobar, nista nesto specijalno

Link to post
Share on other sites

ako ne gresim...ovaj motor vodi poreklo iz Smedereva ....auto je uvezen davne 1997 iz Austrije (ADAM)...licno sam bio u njemu kada je na auto putu poceo da izbacuje beli dim...tada mu je izgoreo 3-ci klip....i posle neke kao popravke imao je jos ponekih problema...da skratimo...vodjice ventila su mu pravljenje na strugu (nasa posla) , pa je imao problema kada se pregreje...tj vodjica je "stezala ventil" i posle mnogo muka auto je prodat (ZEKA)zatim je jos jednom prodat (ovoga puta nemogu napisati nadimak) ... vlasnik ga je zakucao na putu Smederevo-Pozarevac , kod motela JATAGAN (i ubio 3 osobe), skoljka je zatim bacena , a motor prodat u BG...tako da nemate potrebe da sumnjate u originalnost motora....takodje i ovaj M3 e 30 , sto je kod klinika na sredjivanju , je poreklom iz SD-a , ali...nekom drugom prilikom...

Link to post
Share on other sites