Moj BMW, i caletov:)


Recommended Posts

e ovako posto sam se predstavio u rubrici predstavljanje clanova , da napisem nesto o kolima, naime ja sa vlasnik mercedesa 190E 2.0 1985god...ali imam, i BMW 528e E28 1986god, auto nije u nekom top stanju, al ide sasvim lepo ...itd...ima 121ks ja mislim i registrovan je na 2.0...ne trosi mnogo i motor je odlican....ima alu felne 15ice, mrezaste fabricke....el. siber, el retrovizore, i to bi bilo to od dodatne opreme....jako je udoban sto mi se svidja, posto mi je zelja da kad skupim jednog dana pare kupim 750i E38, ili makar 735i E38....pre ova dva auta sam vozio mercedes 123 200D, ali samo kratko, mesec dana...a naucio sam(jos uvek ucim, zeznuta ova zadnja vuca za zimu) da vozim na gore pomenutom BMW-u...imam samo 19 god:)eto tako...e da slike cu okaciti cim ga slikam....e imam i jedno pitanje, ne znam da li moze ovde, ispravite me ako gresim,...da li ja mogu da dodjem na banjicu nedeljom i da pogledam malo vase makine?ako se okupljate tamo?Jel to kod ser zileta tamo? :)

Link to post
Share on other sites

Kako taj auto moze da se nabudzi ne mozes da verujes.Ima jedan sivi na Karaburmi mislim da je 2.8 auto bolesno izgleda,jos kad bi mogao da nadjes neke stvarcice iz M535i e28 napravio bi cudo!

Link to post
Share on other sites

eto slika cim uslikam, sutra ujutru cu da slikam, pa vam saljem, ne brinite!

Kako taj auto moze da se nabudzi ne mozes da verujes.Ima jedan sivi na Karaburmi mislim da je 2.8 auto bolesno izgleda,jos kad bi mogao da nadjes neke stvarcice iz M535i e28 napravio bi cudo!

kako mislis moze da se nabudzi? mislis na motor?tj. snagu? ili sto se tice izgleda?

poz

Link to post
Share on other sites
kako mislis moze da se nabudzi? mislis na motor?tj. snagu? ili sto se tice izgleda?

poz

Ja preferiram izgled mada i taj motor moze da se digne na dosta konjica,ali sta ce ti ovo je sasvim realno,ako si iz Bgd-a voleo bi da vidis taj sa Karaburme!

Link to post
Share on other sites

Ja preferiram izgled mada i taj motor moze da se digne na dosta konjica,ali sta ce ti ovo je sasvim realno,ako si iz Bgd-a voleo bi da vidis taj sa Karaburme!

jesam, iz bga sam....novi beograd evo odoh da ga slikam pa cu da okacim slike....razbijene su mi obe stopaljke, jednu djubretarci razbili a drugu neko na parkingu:((

Link to post
Share on other sites