Recommended Posts

http://img10.imageshack.us/img10/4101/imag0476m.jpg

Kako vam izgleda? Predlozi...

Planirao sam da stavim bele zadnje zmigavce, da skinem rep, neke 17tice felne, mozda siroki bubrezi. Spusten je napred secenjem opruga za jedan krug. Nemam trenutno nijednu sliku unutrasnjosti, ocuvana koza, ///M volan, dvozonska klima, 4x podizaci, el.siber itd. Bez nekih radikalnijih zahvata, smatram da je e34 fabricki lep auto tako da mu ne treba mnogo dodataka.

Link to post
Share on other sites

Fina je.. meni licno na tim tamnijim bojama, tipa crne, lepo stoje i zuti zmigavci.. Mada, ako naletis na bele stopke, zameni ih. Sa felnama nema kraja.. Srecno!

Link to post
Share on other sites

Lepo, kulturno pocupas! Bacis ga u kantu, i oteras auto kod auto limara/lakirera, da ti sredi i ofarba gornji deo gepeka.

Link to post
Share on other sites

Probaj.. Jedno je sigurno, taj lepak sto drzi rep, mora biti jak, da ne bi taj rep pri 200 na sat odleteo i "ugrozio bezbednost drugih ucesnika u saobracaju" ! ;) Obicno se to lepi lepkom za sofersajbnu(bar u par slucajeva za koje ja znam..), a on je jako jak, tako da sumnjam da neces skinuti lak, odnosno farbu sa gepeka.. A to da ce lepse izgledati bez njega si svakako u pravu!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Lepo, lepo... samo meni je nekako lepse sa spojlerom na gepeku ali jbg.. :) Retrovizore novije da stavis, bice jos lepsi, znam po mojoj.. :)

P.S. Hoces prodajes one celicne felne sa gumama ?? :)

Stavio sam novije retrovizore, vidis na slikama :) Javljam ti za felne i gume.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...