Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovaj body slobodno pokloni nekom, nego sa njime da stitis auto <_<

da,da ipak ce ovaj auto prelaziti 100km dnevno a znamo koliko soli posipaju putari u bg-u....:acute:

Link to post
Share on other sites

evo u par slika sta se radilo danas i juce...motor je legao na svoje mesto,stavljene crvene opruge,sa obe strane zavarena kutija 4x2 celom duzinom uz sajtne..radovi se nastavljaju..

Fotografija1159_resize.jpgFotografija1162_resize.jpgFotografija1165_resize.jpgFotografija1167_resize.jpgFotografija1165_resize.jpgFotografija1178_resize.jpgFotografija1186_resize.jpgFotografija1176_resize.jpg

Link to post
Share on other sites

jel ima neki bolji ili?

Naravno da ima. Problem nije u tome dal ima sta bolje,nego sto je ovo lose. Dosta brzo se ukruti, ljusti, menja boju iz crne u svetlo sivu, pogotovo ako je negde izlozen suncu... Zastita nije nimalo lak posao, glupo ga je raditi vise puta. Naravno, 90 posto posla zastite je priprema, koju 99,99 posto majstora ne urade kako treba.

Daleko bolja zastita je firme CAR SYSTEM, nema je po svim farbarama kao body - ja, al se isplati potraziti.

Link to post
Share on other sites

Koja je namena kutija zavarenih za sajtnu?

da mogu dizalicu da stavim gde hocu,mislim da ce biti cvrsce kad vezem gore rollbar za nju...sve u svemu tako sam hteo..

Link to post
Share on other sites

samo tako,lepo napredujes.

imam samo jedno pitanje koje nema veze sa ovim,al cu poludeti ako mi neko ne pomogne.kako da blokiram one reklame sto mi izbace u svakom prozoru kad otvorim neku sliku na imagebanana?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

posto nema ozbiljnih kupaca..

nastavljamo radove,neke delove sam narucio,gume polako pristizu... :pilot:

Fotografija1502.jpg

sad jedno pitanje za iskusnije,sta mislite o rezervoaru za gorivo od vanbrodskog motora,pente,kao resenje za gepek ???

REZERVOARZAGORIVO_slika_O_1598681.jpg

jos nesto,treba mi neko ko bi mi odradio struju,gorivo,kocnice i neke sitnice pa ako nekog znate javite mi na PM..

Link to post
Share on other sites

kolko staje u taj rezervoar?

staje oko 10 lit..mislim da ce ipak biti mali..

imam i opciju od fice da uglavim u gepek on je oko 27 lit...sta misle iskusniji?

Link to post
Share on other sites

imas od fice stari tip on je cetvrtast.mozes da iskoristis i onu malu bocu od plina kao sto ide u juga,ali ces imati problem bez pregrada jer ce gorivo previse setati.mislim da ti mogu pomoci javicu ti se na pp

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.