Recommended Posts

Slucajno iskopao slike od jednog od svojih ranijih bimmera..pa eto da podelim i sa vama. Zauzeo je posebno mesto u mom zivotu.

bmw04t.jpg

bmw06.jpg

bmw07.jpg

image001fu.jpg

image004tt.jpg

image009uc.jpg

image010oa.jpg

image015tz.jpg

image028a.jpg

image030gi.jpg

image031aw.jpg

image033cy.jpg

image048ee.jpg

image056xk.jpg

image061u.jpg

lepotanv.jpg

Inace,bio je 85to godiste, sa ubacenim motorom iz90te godine i presadjenim "dupetom" od tog bmw-a iz kog je bio motor izvadjen.

Zamenjena komplet instalacija.

- el.retrovizori, el.podizaci,el siber, board comp, klima, recaro kadice u meblu na sredini a sa strane koza, 15tice felgn 205/55 napred, pozadi 215/55, mtech 2 volan

Link to post
Share on other sites

O pa nisam znao da imas tako dugu "BMW tradiciju" :) Lepa je bila kocka, sa lepom opremom..

Imam bas bas dugu..ovaj e34 beli mi je 14ti bmw po redu sto je u mom vlasnistvu.. A ta kocka je bila jedinstvena u juznom delu srbije.

Link to post
Share on other sites

znaci ovako je pocelo, jel to jedan od prvih bimera?

Nisam tada razmisljao kao sada (sto je i normalno) pa nisam sve propratio fotografijama. Prvi je bio 318i 86to, trulavisnja boja, u 17toj godini, pa je posle dosao 325ix 90to, pa 325i e30 cabrio koji je zavrsio total sade :angry: , pa onda je dosao ovaj e30 plavi... redom ksnije koji su se nizali i imam nesto na fotkama, samo ih trebam iskopati sa raznoraznih backup-ova.

Link to post
Share on other sites

LEPA KOCKA BILA...JEL JOŠ U ŽIVOTU?

Jeste, u zivotu je. Prodao sam je drugaru i idalje je odrzava i cuva kao ja sto sam je cuvao. Radio je u karbon haubu.. Osvezio limariju i patos..

Link to post
Share on other sites

Jeste, u zivotu je. Prodao sam je drugaru i idalje je odrzava i cuva kao ja sto sam je cuvao. Radio je u karbon haubu.. Osvezio limariju i patos..

šteta bi bila da se ne vozi....

Link to post
Share on other sites

Tu je blizu mene ima nalepnicu na gepeku 325,lepa kocka.

Ne znam da li je menjao motor pa samim tim i oznaku na gepeku, ali znam da je kod mene bio 1.8 motor, baz oznake pozadi i isao kao drogiran :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

Lepa kocka....znam je i znam momka koji je vozi...DA Durlanac je i jos uvek je 1.8 unutra...

Ne znam zasto ga nema na ovom forumu da nam se pridruzi..

Link to post
Share on other sites

Zato sto je ZMAJ :) ....sada ima crnu sredinu na haubi,mislim mt1 zadnji branik,pragove,xenone,neke maglenke sa diodama i jos nekih dzidza midza koje se meni licno ne dopadaju,ali.....on i jos par ljudi nisu na forumu ali se po pozivu odazivaju na svaki skup,tako da su ipak u klubu :pleasantry:

Link to post
Share on other sites