Recommended Posts

poydrav svima, red je da se i ja predstavim.

ja sam iz Majdanpeka, imam 24 god. i radim kao nastavnik muzichke kulture. oduvek sam se lozio na BMW automobile, ali velike, limuzine, nisam ljubitelj malih automobila, vec velikih, jakih i komfornih,a BMW je upravo auto koji mi to moze pruziti. skoro sam kupio samom sebi BMW 524td iz 87 ili ti E-28. mnogo sam srecan. nema potrebe prichati o njegovim mogucnostima jer svi vi vec znate kakav je to auto. ima malo sitnica da se sredi oko njega ali imam srecu shto je kod njega sve mehanichki, nema elektronike pa mi odrzavanje nije problem jer mi je tata mehanichar na teshka vozila pa se odlichno razume i u automobile. sada jurim da nadjem jednog divljaka da ne razmishljam za delove i enterijer. u svakom slichaju kasnije ce se kupiti noviji auto ali sam reshio da ovaj sredim skroz u fulu pa makar ga samo jednom mesechno vozio,ali da znam da kad ga vozim vozim auto. volim mnogo brzu i oshtru voznju i volim da driftujem. volim voznju! do sada je recimo par njih reklo da ako reshe da opljachkaju banku, uzece me za vozacha :P.

ne znam shta josh da pishem ali za sada je dosta, ostalo ce mo otom potom vec ispisati. pozdrav veliki!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

evo mene opet, imao sam nekih problema sa rachunarom pa me zato nije bilo. Slika ce biti, polako,stalno se vozim, nisam razmishljao da ga i slikam :unsure:

pozdrav svima i drago mi je da sam pronashao ovaj forum, ima mnogo toga korisnog :unsure:,a naravno vidim i dosta prijatelja

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.