rucica za preklop sedista


Recommended Posts

U kocki imam sedista iz E36

sedista.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

I polomljena mi je rucica za preklop suvozacevog sedista, ona bliza vratima

slomljenarucica1.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

slomljenarucica2.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Porucio sam stavku 11 I 12 sa slike

http://bmwfans.info/parts/catalog/E36/Coupe/Europe/316i-M43/browse/seats/single_parts_of_bmw_sports_seat_controls/

ali to nije to moja rucica je iz jednog dela I kaci se na ledja sedista

stararucica.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

A nova je potpuno drugacija

novarucica.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Plus je I ova plastika koja ide okolo veca za 1-2cm

Na slomljenoj rucici nevidim nikakav part number, koliko sam video na Fansu rucica izgleda kao I moja a na netu sam nalazio I slike kao ove koja mi je stigla, zna li neko koja je part moje rucice ili ima da proda takvu ili bilo kakva pomoc… :preved: jer me bas nervira ovaj lim koji strci

Link to post
Share on other sites

Necu ti biti od pomoci, ali mi molim te objasni kako si otvorio sedista??? Treba da menjam sajle za obaranje (obe pukle) odvojio sma ledjni deo od sedalnog al ne znam kako mebl da odvojim od kostura i pridjem ko ti na slici 4?

Link to post
Share on other sites

ovde gde se spaja mebl sa plastikom imas ovaj falc u koji ulazi mebl, samo ga polago izvlaci, ja sam krenuo odozdo prema gore, ima neke male metalne zabice sa zubima koje drze mebl u falcu, ravni srafciger i par minuta posla...

Link to post
Share on other sites

ja imam stara sedista,s...ebana skroz,nekada bila u mom autu,ali su od E30,pa ako su slicajno rucice iste,nije problem da ti posaljem,samo mi objasni kako da je demontiram :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

@ vektor nisu iste rucke al hvala na ponudi

edit

ako moze neko ko vozi kupea da izmeri kolika je ona plastika oko rucice, ova koja mi je stigla je 10,5cm a ova kod mene u kolima je 8cm, pa da bar utvrdim iz kojeg modela e36 su moja sedista da bih mogao da trazim dalje…

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

delovi najzad stigli u subotu

hvala Gruji koji je pomogao da utvrdim tacan part dela i STR Bundes koji su izasli u susret i jedini hteli da poruce delove na komad :preved: :preved: :preved: i to sad izgleda ovako...

dsc0174p.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc0175wb.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites