Recommended Posts

auto sam kupio od MUP RH i bio je gol ko pistolj nista jadan nije imao (bez poderana unutrasnjost,ruzne neke felge,nista opreme)i onda sam ulupao pare u bmw e30 316i 1991god coupe i odprilike navedeno u grubo sto sam sam radio osim redovitih servisa mislim dan nema smisla i ovo su zadnje felge bilo ih je vise al sve su 9x16,dosadile su mi i ove i sad cu druge traziti neke

-ugraden servo komplet od m20 motora na m40

-ugradeni natrag diskovi i prednji stupovi od e30 325i

-xenoni u kratkima svjetlima i maglenakama

-prednji riger spojler

-multimedija mini(usb,micro card,mp3,dvd,TV-treba pojacivac signala vata samo na otvorenim mjestima di nema zapreka za signal)

-spojler na gepeku

-pragovi original od bmw e30 karavan(nisam jos stigao namontirati)

-borbet A 16 cola s obicnim i ravnim cepovima,poliran falc gume odlicne 205-45-16

-remus protocni lonac s nastavcima fi90mm

-komplet kozna unutrasnjost s m tech 2 sicevima i koznim oplatama

-naslon za ruku iz bmw e36(nije nista krpljeno sve na sarafe stoji)

-m tech 2 volan tapaciran

-///M rucica mjenjaca sto svijetli

-mali putni kompjuter(sat,datum,vrijeme)

-crna sjenila za sunece s check controlom

-el. podizaci staklala i retrovizori

-centralno daljinsko zakljucavanje s bmw e46 daljinskim

-u gepeku lijevo i desno u dzepu plasticne kutije za stvari i alat

-crvene opruge(cekaju montazu) sada su natrag sportske naprid isto samo dosta kidane jer su bile -40/30 a ove su -60/60 tako da taman necu trebat kidat nista

-OEM visokotnci u trokuticima kod retrovizora

a sad nekoliko slikica:

cbj7hpwjyhfdt6nlhrdf.jpg

s796lc49ni4y8hw8eno.jpg

7je13y51z4x8lsub4o.jpg

d31xd0jk4ou86vlua4ev.jpg

493p7mzwk56yxk9itfps.jpg

e2z8hor9em1dz6bd12td.jpg

2q2m0jfnutqrqc8avr.jpg

2xe2yngqmdigchzpct29.jpg

Link to post
Share on other sites

nije nista multimedija napdna niti se se izvlaci da strsi i to jerazlog jedini sto sam pristao na ugradnju,ima podesavanje nagiba zaslona ko i neki cd playeri ,vidi se na jednoj od slika,jos sam usb sklonio u pepeljaru produzio instalaciju da se ne vidi.

interijer mislim da je dobar fali mi siber al mozda i to rjesim,mozda promjenim kapu korva i stavim s siberom a motor e so ovim autom kad idem ne zurim se ima dugi diff i ide i preko 200 na autoput ka dzaletim al neletim,s njim na lagano i uzivancija

eventualno 1,8is da nema problema na tehnicki a dobijem isto motr s 4 cly s 40ks vise a potrosnja ista

Link to post
Share on other sites