Recommended Posts

Naj pre pozdrav za sve clanove!Ja sam Sale iz Beograda,tacnije iz Mirijeva,inace imam servis za ugradnju alarma,centralnih brava,xenona...vec 15 god i veliki sam fan BMW-a,predpostavljam da me dosta ljudi sa foruma vec poznaje i da su bili kod mene u servisu,vec godinu dana kod mene je jedan lep kupe koji sam davno zeleo da imam,u pitanju je e46 330 cd.Jos jednom POZDRAV!!!

Link to post
Share on other sites

Naj pre pozdrav za sve clanove!Ja sam Sale iz Beograda,tacnije iz Mirijeva,inace imam servis za ugradnju alarma,centralnih brava,xenona...vec 15 god i veliki sam fan BMW-a,predpostavljam da me dosta ljudi sa foruma vec poznaje i da su bili kod mene u servisu,vec godinu dana kod mene je jedan lep kupe koji sam davno zeleo da imam,u pitanju je e46 330 cd.Jos jednom POZDRAV!!!

aj sad, mozda nije tema ni mesto za to pitanje, ali da li ti mozda popravljas pixele na instrument tablama :P

posto sam i ja trenutno iz Mirijeva pa sam cuo da neki momak koji ima servis kao tvoj moze da popravi taj problem ;)

pozdrav, Ivan

Link to post
Share on other sites

Dobrodosao,sreli smo se na banjici u nedelju,auto je mnogo lep,okaci koju sliku

Kacim slike cim pre,menjao sam racunar a sve slike su na starom hardu koji je u stanju umiranja,hvala za dobrodoslicu!!!

*za Ivana: Nisam jos uvek radio nista na instrument tablama,ali cuo sam za problem!!!

Link to post
Share on other sites

*za Ivana: Nisam jos uvek radio nista na instrument tablama,ali cuo sam za problem!!!

ma neki decko ga navodno iz mirijeva ga resava, nabavlja flet kabl, menja, sve to jako povoljno...

ne znam kako se zove, navodno ugradjuje i angels eyes u farove i tako te slicne stvari, ako sam dobro

shvatio radi i alarme...

Link to post
Share on other sites

Tu na forumu je decko iz Mirijeva koji to radi, potrazi malo pa ces naci :)

Dobrodosao :)

e jebi ga, pa kakav si ti to drug sa foruma, pomozi malo, posalji makar na priv o kome se radi :P :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...